Ranking 11 najlepszych amplitunerów w 2020

Ranking 11 najlepszych amplitunerów w 2020Chcesz znaleźć najlepszy odbiornik AV za te pieniądze? Niedawno przetestowałem niektóre z najpopularniejszych opcji big black box od głównych marek, a zestawy funkcji i poziomy wydajności są imponująco wysokie w tym średnim przedziale cenowym. Od Dolby Atmos do Wi-Fi strumieniowego przesyłania muzyki i sterowania głosem, modele te mają wszystko, czego potrzebuje miłośnik kina domowego.

Który odbiornik wychodzi z góry?

Z istniejących modeli odbiorników, które sprawdziłem, Onkyo TX-NR696 jest moim ulubionym. Odbiornik oferuje doskonałą użyteczność, doskonały dźwięk przestrzenny z dużym marginesem wysokości, solidnym wyglądem i, co najważniejsze, wieloma nowoczesnymi funkcjami. Onkyo sprzedaje za ponad 500 USD, ale regularnie sprzedaje za mniej. Nawet przy 580 USD TX-NR696 to dużo.

Sony STR-DN1080 ma również dobre show, pomimo tego, że jest już od 2017 roku, podobnie jak 2019 Denon AVR-S750, który oferuje jeszcze bardziej wyrafinowaną wydajność niż Sony i Onkyo. Oceniłem wszystkie trzy jako “doskonałe”, z odrobiną światła dziennego dzielącą ich ogólne oceny CNET. Wszystkie z nich są świetnymi wykonawcami, a ponieważ ceny ciągle się zmieniają, jeśli możesz znaleźć taki, który jest znacznie tańszy niż inne, idź na to.

Czytaj więcej: SoundBar i głośniki: co TV system audio brzmi lepiej w 2020 roku?

Onkyo TX-NR696

Onkyo TX-NR696 to najlepszy budżetowy odbiornik ish wprowadzony na rynek w 2019 roku z bogactwem łączności, który obsługuje wiele formatów audio z dużym, odważnym dźwiękiem. Nie jest to bezpośredni zamiennik mojego ulubionego odbiornika 2018, TX-NR585, ale ten ulepszony model oferuje szereg ulepszeń, w tym wzrost mocy (od 80 W do 100 W) i przedni Port kablowy HDMI. Jeśli możesz znaleźć TX-NR696 poniżej 500$, to jest świetne, ale wciąż warte dodatkowej monety. Przeczytaj naszą recenzję Onkyo TX-NR696.Drugie miejsce i trochę tańsze

Sony STR-DN1080

Sony STR-DN1080Sony STR-DN1080 został wybrany przez naszego redaktora w 2017 roku i nadal jest świetnym pakietem. Jakość dźwięku nie jest tak silna jak Denon i Onkyo, ale wszystkie są bardzo blisko. Jeśli potrzebujesz odbiornika, który zapewnia łatwość obsługi i integruje zarówno AirPlay (ale nie AirPlay 2), jak i wbudowane bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Chromecasta, jest to świetna opcja. Nie płacą pełnej ceny, chociaż Denon AVR-S750H

2019 AVR-S750H zastępuje świetny S740H i chociaż jest nieco poprawiony, w rzeczywistości jest to ten sam odbiornik. Ma wszystko, czego potrzebujesz, w tym sterowanie głosowe kompatybilne z głośnikami Amazon Alexa i Google, Atmos i AirPlay 2.  Przeczytaj recenzję Denon AVR-S750H. 

Yamaha RX-V485

Yamaha RX-V485 oferuje jakość dźwięku w przystępnej cenie, ale dla większości ludzi warto zapłacić więcej za dodatkowe wejścia i wyjścia HDMI oraz funkcje Dolby Atmos dostępne we wszystkich powyższych modelach. Przeczytaj naszą recenzję Yamaha RX-V485.Czego szukać w odbiorniku $ 500-ish

Odbiorniki AV są znane ze swojej złożoności, z wieloma funkcjami i mylącymi specyfikacjami technicznymi. Mam zamiar podsumować najważniejsze z nich tutaj. 

Zgodność Z 4K HDR

Chcesz mieć pewność, że Twój nowy odbiornik może nadążyć za najnowszymi telewizorami i sprzętem wideo. Standardy zmieniają się przez cały czas, ale absolutnym minimum jest teraz obsługa HDR i Dolby Vision (przynajmniej Wersja HDMI 2.0 lub lepsza). Wszystkie te modele obsługują wideo 4K i HDR.

Czytaj dalej: Najlepsze inteligentne głośniki roku 2020

11-onkyo-tx-nr585-add

11-onkyo-tx-nr585-addTylny panel Onkyo TX-NR585 ma sześć wejść HDMI

Ponieważ większość telewizorów i dekoderów obsługuje HDMI, należy kupić odbiornik, który ma tyle wejść i wyjść, ile to możliwe. Przednie porty HDMI są rodzajem aplikacji-niepotrzebnych, ponieważ większość użytkowników nie robi gorących połączeń urządzeń HDMI-co sprawia, że liczba tylnych portów jest najważniejsza. Yamaha ma co najmniej cztery, a Sony i Onkyo mają najwięcej, w sześciu. Sony oferuje również drugie wyjście HDMI dla strefy 2.

 

Dodaj komentarz