Ranking 5 najlepszych anten zewnętrznych w 2020

Ranking 5 najlepszych anten zewnętrznych w 2020W dawnych czasach wszystkie telewizory używały anten do pracy, na długo przed tym, jak telewizja kablowa i pay-per-view stały się rzeczą. W dzisiejszych czasach większość ludzi polega na kablach, platformach satelitarnych lub strumieniach dla swojej rozrywki. Chociaż wszystkie z nich są dopuszczalnymi opcjami, ludzie mieszkający w Odległych obszarach nie mogą naprawdę korzystać z wielu z nich ze względów praktycznych.

Dla nich wysokiej jakości anteny zewnętrzne są prawdopodobnie jedynym dopuszczalnym wyborem. W ciągu najbliższych kilku minut przyjrzymy się dziesięciu najlepszym zewnętrznym antenom HDTV, które rynek ma teraz do zaoferowania, aby dowiedzieć się, co najlepsze

Najlepszy wybór produktów wzmocniona antena zewnętrzna HDTV

Ta niezawodna antena jest wyposażona w ekskluzywny zysk 36 dB, który zapewnia zasięg rozciągający się nieco ponad 150 mil. Dzięki swojej konstrukcji może przechwytywać cyfrowe sygnały VHF / UHF, szczególnie ze znacznie większych odległości, oferując jednocześnie wysokiej jakości wyświetlacz obrazu pozbawiony niespójności. Trwałe i odporne na wodę, Ta antena zewnętrzna ma również wygodny pilot zdalnego sterowania (bezprzewodowy).

9 digital 1byone ous00-0357 HDTV Loft / antena zewnętrzna

Antena Ous00-0357 ByOne przynosi lokalnym HDTV, UHF i VHF sygnały całkowicie za darmo do wszystkich zoptymalizowanych 1090P cyfrowy odbiór nie wspominając o standardowych i wysokiej rozdzielczości sygnałów.

Ma charakterystyczną fazę poprzeczną i wieloelementową konstrukcję, która pozwala mu wytrzymać nawet trudne warunki pogodowe. Wreszcie, jego zasięg sięga około 45 mil, co czyni go idealnym dla osób mieszkających w Odległych obszarach.

8 supreme wzmocniona zewnętrzna antena HDTV / UHF/VHF

8 supreme wzmocniona zewnętrzna antena HDTV / UHF/VHFNiedrogie i niezawodne są dokładnie tym, jak najlepiej opisać zewnętrzne anteny BoostWaves. Oprócz obsługi pełnego obrotu o 360 stopni, posiada również ekskluzywny pilot zdalnego sterowania (podczerwień), który oferuje swobodę wyboru preferowanego rodzaju obrotu i jego późniejszego kierunku przez cały czas. Ta antena jest dość wytrzymała i ma wodoodporną konstrukcję, która pozwala jej wytrzymać wszelkie niesprzyjające warunki pogodowe.

HDTV HD-2605 anteny 7lava Electronics UHF/VHF

W dzisiejszych czasach, z odpowiednią anteną, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odbierać sygnały HDTV w dowolnym miejscu całkowicie za darmo, pod warunkiem, że Twoje urządzenie je obsługuje. Antena HD-2605 Lava Electronics jest jednym z takich akcesoriów, które pomogą ci uzyskać dokładnie to! Jest to zdalnie sterowane akcesorium, które obsługuje obrót o 360 stopni dla lepszego odbioru, nie wspominając o uzyskiwaniu wyraźnych, nawet najsłabszych sygnałów.

6 amplified 1byone Digital HDTV Na Zewnątrz / poddaszu anteny

Dzięki silnej podatności i solidnej konstrukcji antena 1byone może być umieszczona praktycznie w dowolnym miejscu. Co więcej, pozwala prawidłowo i wyraźnie odbierać prawie każdy sygnał, nawet najsłabszy.

Antena ta ma między innymi wieloelementową konstrukcję Cross-phase, która zwiększa jej ogólną trwałość i jest zoptymalizowana pod kątem cyfrowego odbioru 1080p, umożliwiając przechwytywanie lokalnych standardowych i precyzyjnych sygnałów mikrofalowych za darmo.

5 clearstream 4 HDTV kryty / odkryty antena

ClearStream 4 HDTV indoor / Outdoor Antenna, jak sama nazwa wskazuje, jest ekskluzywną anteną zewnętrzną / wewnętrzną o szerokim zasięgu 70 mil i pozwala cieszyć się darmową telewizją full-HD ze wszystkich głównych sieci niemal wszędzie.

W rzeczywistości ten bezpośredni produkt antenowy tworzy listę najlepszych anten (dalekiego zasięgu), które rynek ma do zaoferowania i właściwie to robi. Posiada wielokierunkowe elementy, które znacznie zwiększają zarówno odbiór, jak i zasięg, nawet w obszarach uważanych za odległe, nie zapominając o solidnej konstrukcji, która zapewnia większą stabilność.

4 elementowa Muszka HDTV Antena wewnętrzna / zewnętrzna

Muszka 4-elementowa antena należy do najlepszych i najpotężniejszych z natury. Jego zasięg wynosi nieco ponad 60 mil, co pozwala na przechwytywanie sygnałów w rozdzielczości 1080p (full-HD).

Co więcej, jest również dostępny w wielokierunkowej wersji, co znacznie zwiększa jego możliwości. Na koniec towarzyszy mu wszystkie elementy potrzebne do jego uzyskania, z wyjątkiem instalacji i uruchomienia w krótkim czasie.

3 winegard HD7694P VHF / UHF wysokiej rozdzielczości anteny

3 winegard HD7694P VHF / UHF wysokiej rozdzielczości antenyWygląd może być zwodniczy, jak to się mówi, i jest to oczywiste z anteną Winegard HD7694P. mimo że jest to standardowa antena, jest to potężny produkt, który zawiera znaczny zasięg odbioru 45 mil, a następnie rezystancję 75 omów.

Przechwytuje zarówno sygnały UHF, jak i H-VDF z wyjątkową dokładnością i precyzją dzięki wysokiej mocy wzmocnienia na częstotliwościach UHF i VHF. Ponadto zawiera również precyzyjną elektronikę, aby zapewnić bardzo wydajną transmisję sygnału cyfrowego (nieprzerwanego).

2 clearstream 2V HDTV Antena wewnętrzna/zewnętrzna

Z charakterystycznie wysoką podatnością na 60 mil, Antena ClearStream 2V jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą anteną dalekiego zasięgu. Zawiera specjalne VHF i UHF wielokierunkowe elementy zorganizowane w celu zapewnienia odbioru i zasięgu nawet w obszarach uznanych za odległe. W ten sposób pozwala cieszyć się sygnałami 1080p full-HD z Kompatybilnymi Urządzeniami. Wreszcie, ma zwartą konstrukcję, która ułatwia jego użytkowanie w pomieszczeniach.

1 rca yagi HDTV kompaktowa antena zewnętrzna

Na pierwszym miejscu na liście znajduje się niedroga, ale wyjątkowo mocna antena. Ma zasięg 40 mil, który przechwytuje sygnały Full-HD 1080P.

Kompaktowa antena zewnętrzna RCA Yagi HDTV jest wstępnie zmontowana, co ułatwia montaż i konfigurację, a także solidną konstrukcję, która pozwala na jej użycie w prawie każdej instalacji bez uszkodzenia lub zniszczenia przez czynniki zewnętrzne, takie jak pogoda.

Piękno jego leży w jego niezachwianie silnym odbiorze, co oznacza, że nawet w pomieszczeniach zamkniętych, a nawet na strychu, sygnał nie zmniejszy się.

Dodaj komentarz