Ranking 11 najlepszych dronów w 2020

Ranking 11 najlepszych dronów w 2020Rynek dronów wzrósł w 2015 r., kiedy Federalna Administracja Lotnictwa zatwierdziła setki nowych wyjątków dla operatorów dronów do korzystania z dronów w aplikacjach biznesowych. Następnie nastąpił rynek konsumencki, a drony są teraz dostępne po przystępnych cenach dla wszystkich. W rzeczywistości jest tak wiele marek i modeli, że trudno jest wybrać. Ta lista 10 najlepszych dronów na rok 2020 może pomóc Ci wybrać najlepszy dron do Twoich potrzeb.

Cena,cechy, łatwość obsługi i niezawodność do użytku komercyjnego to wszystkie czynniki, ale najważniejszym czynnikiem jest wysoka wycena. W końcu większość ludzi decyduje się zaoszczędzić pieniądze, kiedy tylko mogą, ale inni chcą najlepszej jakości lub najtańszej ceny. Drony odpowiadające wszystkim tym kategoriom znajdują się na liście:

1. Święty Kamień Hs720 Drone

Najlepszy dron na rok 2020 jest idealnym przykładem uzyskania maksymalnych kosztów w dronie. The Holy Stone HS720 Drone dostaje 4.7 z 5 gwiazdek na Amazon. The drone pochodzi z niesamowitym zestaw high-tech funkcji, które obejmują:

  • – Składana konstrukcja ułatwia przenoszenie
  • – Kamera 2K FHD, która rejestruje obrazy i wideo 2048 x 1152P z technologią stabilizacji obrazu
  • – 90° regulowany obiektyw
  • – Transmisja FPV 5 GHz
  • – Funkcja automatycznego powrotu do domu
  • – Proszę za mną.
  • – 26 minut czasu lotu
  • – Poziom naładowania baterii i współrzędne GPS są wyświetlane na ekranie wyświetlacza
  • – Rozszerzony zakres regulacji

Zasięg lotu HS720 wynosi imponujące 1600 metrów i 914 metrów wysokości. 

Może transmitować transmisje na żywo, ale jednocześnie zmniejsza maksymalną wysokość do 800 metrów lub 2624 stóp, co jest nadal imponujące i bardzo przydatne do filmowania krajobrazów, obiektów geograficznych, budynków itp.

Ten dron zajmuje pierwsze miejsce pod względem kosztów, elastyczności i łatwości użytkowania. Sterowanie jest proste i intuicyjne, a wystarczy jedno kliknięcie, aby wysłać drona lub wylądować. Jedyną poważną wadą jest bateria, której ładowanie trwa od 5 do 7 godzin. Na szczęście możesz kupić zapasową baterię Holy Stone Dla Drone Quadcopter Hs720 GPS, aby mieć naładowany zamiennik.

Holy Stone jest jednym z wiodących producentów dronów, które produkują Drony po okazyjnych cenach, a profil kosztów tego konkretnego modelu sprawia, że jest to najlepszy wybór roku.

2. Mavic Ji 2 Pro Drone

2. Mavic Ji 2 Pro DroneDJI Mavic 2 Pro Drone to numer 2 i najlepszy wybór wśród droższych dronów. DJI Mavic cieszy się reputacją najnowocześniejszego producenta lekkich dronów i dronów z doskonałymi systemami fotografii lotniczej. Idealny do użytku komercyjnego, Dron Mavic 2 Pro spełnia potrzeby profesjonalistów i najbardziej doświadczonych entuzjastów dronów.

3. Gee Iskra Mini Drone

DJI Spark Mini Drone jest dostępny w Kolorze lawy i innych kolorach marki, a to naprawdę iskrzy twój czas lotu drona. Aparat o wysokiej wydajności rejestruje niesamowite zdjęcia i filmy, a model oferuje wiele zastrzeżonych technologii DJI, które zawierają inteligentne tryby lotu dla wyjątkowej kontroli prędkości i dokładności. W trybie TapFly możesz sterować lotem na ekranie telefonu. 2-osiowy Gimbal drona zmniejsza drgania i pitching, a system kamery ma obiektyw F2 o szerokości 2,6 cala i ogniskowej 25 mm. Lekka, aerodynamiczna konstrukcja przyspiesza dron dzięki odporności na wiatr i pogodę

4. Święty Kamień Hs120d Drone

Numer 4 na liście to dron Holy Stone HS120D, który jest drugim pod względem kosztów i kosztuje 140 USD. HS120D pakuje dużo ponczu w niskiej cenie i jest jednym z dwóch dronów na liście, które są idealne dla początkujących i dzieci. Kamera 1080P full HD rejestruje wyraźne zdjęcia i stabilne filmy, jeśli nie chcesz wygrać konkursu fotograficznego lub nagrody za reżyserię. Dron zarabia 4,4 gwiazdki na 5 w recenzjach Amazon.I 

5. Święty kamień HS100 Drone

5. Święty kamień HS100 DroneŚwięty kamień HS 100 za rozsądną cenę wynosi 162 USD. Większy korpus drona, specjalne funkcje sterowania i potężne silniki pomagają utrzymać stabilność drona przy silnych wiatrach i niesprzyjających warunkach pogodowych. Jest łatwy w użyciu dla początkujących, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć jeden klawisz startu/lądowania, aby wspiąć się na określoną wysokość lub wejść do idealnego lądowania.

 

Dodaj komentarz