Ranking 11 najlepszych głośników bluetooth w 2020

Ranking 11 najlepszych głośników bluetooth w 2020Był czas, kiedy Głośniki Bluetooth wyglądały jak galaretki: były tanie, wszystkie wyglądały tak samo i zawsze były wątpliwej jakości. Czasy się zmieniły. Każdy duży producent audio ma co najmniej jeden model na rynku, a większość z nich ma kilka. Jeśli ostatnio nie słuchałeś głośnika Bluetooth, czeka na ciebie bardzo miła niespodzianka.Postęp w branży nie oznacza, że każdy głośnik Bluetooth uzasadnia swoją cenę, bez względu na to, jak tani może być. Wciąż jest dużo drona unoszącego się wokół. Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc ci pozbyć się śmieci i wskazać najlepsze głośniki w przedziale cenowym, który pasuje do Twojego budżetu.

W tym celu wybraliśmy najlepsze głośniki Bluetooth (aw niektórych przypadkach drugie) w sześciu kategoriach: budżet, średni zasięg (do 300 USD), otwarty, regał na książki, high-end (do 750 USD) i-tak, są ultranowoczesne Głośniki Bluetooth—cena nie ma znaczenia. Niektóre z naszych wyborów mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz, ale nazwaliśmy także nasze ulubione, które są przeznaczone głównie dla głośników zewnętrznych. 

Rynek głośników Bluetooth jest bezlitosnym biznesem

gdy osiągniesz ten przedział cenowy. Dobrą wiadomością dla miłośników muzyki jest to, że można tu znaleźć bardzo dobre produkty. Jeśli 60 USD to za dużo dla Twojego budżetu, rozważ nasze drugie miejsce, Aukey SK-S1(patrz poniżej). W przeciwnym razie nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o Tronsmart Element Force SoundPulse, który ma funkcję IPX7 weatherization, obsługę prawdziwego bezprzewodowego stereo (dzięki czemu można sterować dwoma z nich jako parą stereo) i absolutnie fantastyczny dźwięk (w trybie Extra Bass EQ, to znaczy). To bardzo duży głośnik za jedyne 60 dolców.

Drugie miejsce Aukey SK-S1 nie ma wszystkich funkcji-ani mocy dźwięku-naszego najlepszego wyboru w tej kategorii, ale jest to atrakcyjny głośnik bliskiego pola, który jest wykonany głównie z metalu, w którym można spodziewać się plastiku ABS. I brzmi to bardzo dobrze-przynajmniej dopóki nie popchniesz go na krawędź. To nie jest najlepszy wybór, aby wypełnić pokój i nie jest wcale odporny na warunki atmosferyczne, ale to dużo za pieniądze,

Najlepszy w średniej cenie Bluetooth speaker

Najlepszy w średniej cenie Bluetooth speakerOppo ostatnio tworzy wspaniałe produkty audio, a jego Sonica Wi-Fi jest doskonałym przykładem. Oprócz prostego głośnika Bluetooth, możesz także przesyłać muzykę przez sieć Wi—Fi-ma do tego Dwuzakresowy Adapter. A jeśli nie jest wystarczająco elastyczny, obsługuje również technologię AirPlay firmy Apple.

Co najważniejsze, Sonica Wi-Fi brzmi świetnie. Zdolny do dekodowania plików audio z rozdzielczością do 24 bitów i częstotliwością próbkowania do 192 khz, z łatwością staje się najpotężniejszym głośnikiem w swoim przedziale cenowym.

Najlepsza półka na książki Głośnik Bluetooth może wydawać się, że należy do historycznych książek, ale kiedy szukasz prawdziwego zestawu stereo w kompaktowej obudowie, ten współczynnik kształtu jest trudny do pokonania. Edifier ‘ s S2000 Pro powalił nas z nóg swoją mocą i elastycznością. Wyglądają bardziej jak profesjonalne monitory studyjne-w komplecie ze zrównoważonymi wejściami i wyjściami XLR—i są warte swojej ceny wywoławczej 400 USD. Zdecydowanie zalecane (nawet jeśli nigdy nie planujesz wejść do studia nagraniowego).

Najlepszy high-end Bluetooth dla speaker

In dodatek do Bluetooth, można kontrolować ten głośnik przez Wifi z Bluesound aplikacji dla Androida, iOS, macOS i Windows; To może być częścią multi-room system audio z innymi Bluesound Głośniki lub innych głośników, Wsparcie Apple AirPlay z 2 Technologia; można skonfigurować dwa z nich jako para stereo, obsługuje aptX dekodowania HD kodek do wysokiej rozdzielczości audio streaming; i to ma dwukierunkowy Bluetooth Radio, dzięki czemu można Nie trzeba dodawać, że ten głośnik brzmi absolutnie Bosko. Gorąco polecam.

Najlepszy zewnętrzny głośnik bluetooth jest to najpotężniejszy Głośnik Zewnętrzny, jaki słyszeliśmy od czasu, gdy Soundcast zaprezentował swój nieuczciwy głośnik prawie 10 lat temu. Jest zbudowany jak czołg; odporny na zachlapanie, dzięki czemu można go używać przy basenie lub na plaży; i zapewnia wyjątkową żywotność baterii. Ale co najważniejsze-brzmi fantastycznie. Drogie, ale warto.

Drugie miejsce Soundcast VG7 nie będzie pasowało do każdego budżetu, a podczas gdy Sonos Move nie jest całkowicie niedrogi, został zaprojektowany tak, aby wytrzymać elementy, brzmi fantastycznie i jest niezwykle elastyczny dzięki możliwości przesyłania muzyki przez Bluetooth lub Wi-Fi. Gorąco polecam.

Najlepsza cena jest nieograniczona Bluetooth speaker

Najlepsza cena jest nieograniczona Bluetooth speakerThe Naim mu-so 2nd generacji, oczywiście, znacznie więcej niż Bluetooth speaker.It posiada Dwuzakresowy adapter Wi-Fi na pokładzie, dzięki czemu można go używać w systemie audio z wieloma pomieszczeniami z innymi komponentami Naim, dowolnym głośnikiem obsługującym technologię Apple AirPlay 2 lub wszystko, co jest kompatybilne z Chromecastem. Może odtwarzać muzykę na dowolnym podłączonym dysku USB i łączyć się z dowolnym serwerem UPnP w sieci. To i Rune też jest gotowy. Wreszcie obsługuje Spotify Connect i możesz przesyłać strumieniowo muzykę z Tidal bez opuszczania aplikacji Naim. Tak, i jest w stanie dekodować muzykę o wysokiej rozdzielczości zakodowaną z rozdzielczością do 32 bitów i częstotliwością próbkowania do 384 kHz. To wszystko brzmi niesamowicie.

Dodaj komentarz