Ranking 5 najlepszych głośników do telefon w 2020

Ranking 5 najlepszych głośników do telefon w 2020Jeśli chcesz wybrać jeden z najlepszych głośników Apple AirPlay 2 do pracy z iPhonem, iPadem, Mac, Apple TV lub HomePod, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Minął już ponad rok, odkąd AirPlay 2 firmy Apple w końcu stał się rzeczywistością, ale można bezpiecznie powiedzieć, że wielu konsumentów wciąż prawie płacze z wdzięczności. Wreszcie, Apple ma realną metodę uzyskania jakiejś jednoczęściowej, wielopokojowej, bezprzewodowej funkcjonalności z szeregu głośników, telewizorów i tym podobnych.

AirPlay 

to zastrzeżona technologia przesyłania strumieniowego firmy Apple, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń Apple do urządzeń zgodnych z AirPlay za pośrednictwem Wi-Fi. Dużą zaletą AirPlay 2 jest dźwięk multi-room – dzięki czemu można przesyłać strumieniowo do wielu głośników w tym samym czasie. Abonenci Apple Music mogą nawet odtwarzać inną muzykę na różnych głośnikach.

Upłynęło trochę czasu, zanim AirPlay 2 przekształcił się w dość rzadkie produkty innych firm. Ale teraz tacy jak Sonos i B & W są na pokładzie, wszechobecność z pewnością nie jest tak daleko. Należy jednak pamiętać, że chociaż wiele produktów jest uaktualnianych do AirPlay 2 za pomocą aktualizacji oprogramowania over-air, nie każdy stary Głośnik Bezprzewodowy go otrzyma.Jabłko 

HomePod

HomePodJeśli kiedykolwiek narodził się Głośnik AirPlay 2, to jest to inteligentny głośnik Apple HomePod. Mimo że AirPlay 2 nie był na pokładzie od pierwszego dnia.

Jednak po upadku systemu iOS 11.4 HomePod otrzymał AirPlay 2, a wraz z nim możliwość bezboleśnie zainstalować system audio z wieloma pomieszczeniami lub połączyć dwa HomePod, aby zapewnić prawdziwy dźwięk stereo.

 Dźwięk HomePod jest dostarczany w sumie przez siedem głośników wysokotonowych tworzących wiązkę, ułożonych w kółko, a także przez wznoszący się 102mm dalekiego zasięgu Mid-Bass Driver. Jest to niezwykłe i żmudne urządzenie, które pozwala HomePod przesyłać naprawdę szeroki, bezkierunkowy dźwięk, który jest wystarczająco mocny. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jakie małe i niepozorne urządzenie jest HomePod.

Nacisk kładziony jest nie tylko na sprzęt. Apple wykorzystuje percepcję przestrzenną, wraz z sześcioma mikrofonami i wewnętrznym korektorem basów, aby określić rozmiar i kształt pomieszczenia, w którym się znajduje, a następnie odpowiednio dostosować się do optymalnej jakości dźwięku. I w przeciwieństwie do niektórych głośników, które wymagają od użytkownika wykonania kalibracji, aby osiągnąć ten cel, HomePod robi to automatycznie. W tym względzie Apple również nigdy nie zawodzi i jest stale gotowy do udoskonalenia swojej odpowiedzi o niskiej częstotliwości, aby dopasować się do środowiska

Sonos One

Kolejny świetny inteligentny głośnik, gdy Sonos wypuścił swój pierwszy głośnik sterowany głosem, głównym punktem rozmowy (kalambur przeznaczony) był wbudowany Amazon Alexa. Ale z AirPlay 2 teraz na pokładzie, a także asystent głosowy Siri może przyjść na imprezę też.

Sonos OneWewnątrz jednego (który wygląda jak prawie wszystkie głośniki Sonos, które były przed nim) znajduje się para wzmacniaczy klasy D, jeden do zasilania jednego głośnika wysokotonowego i jeden do sterowania sterownikiem średniego/niskiego poziomu. Dźwięk może być przetwarzany za pomocą Sonos Trueplay, dyskretnego oprogramowania do kalibracji, które dostosowuje dźwięk Sonos do pomieszczenia, w którym się znajduje, więc bas musi pozostać kontrolowany, a średni zasięg jest przyjemny i czysty. Bas i soprany można również regulować ręcznie, jeśli nie ufasz zautomatyzowanemu procesowi.

Sonos One brzmi jak produkt firmy, która dokładnie wie, co robi. Sonos pozostaje wybitną marką w bezprzewodowy i/lub multi-room system audio, a jeden po prostu dodaje warstwę Alexa do Sonos grać: 1 wzór. I to jest mówca, który od dłuższego czasu jest światowym faworytem.

Zdobądź trochę muzyki odtwarzanej przez AirPlay 2 i możesz użyć Alexy, aby wstrzymać, pominąć utwór, a nawet zapytać, co teraz gra. A AirPlay 2 działa na wielu głośnikach Sonos – więc jeśli masz drugi Gen Play: 5, Playbase lub nowszy pasek dźwiękowy Beam, masz system AirPlay 2-ready. Nawet starsze głośniki Sonos mogą łączyć się z rodzeństwem zgodnym z AirPlay 2, jeśli znajdują się w tej samej sieci.Naim mu-z 2. generacji

Oryginalny Mu-so z brytyjskiej firmy hi-fi Naim był absolutną potęgą, z szeroko otwartą sceną dźwiękową i bardzo poważnym basem. Och, śmialiśmy się z ceny – ale to była jedyna poważna wada światowej klasy głośnika bezprzewodowego. Jak więc poprawić to, gdy czas na drugą iterację toczy się w kółko?

Projekt prawdopodobnie podzieli Widok bardziej niż dźwięk, ponieważ A) głośnik Naim jest ogromny i ciężki do tego stopnia, że nie chcesz go przenosić, gdy znajdziesz go w domu, i B) wygląda praktycznie identycznie jak produkt, który zastępuje. Czarna krata jest standardem, ale możesz rzucić jeszcze więcej pieniędzy na nazwę i uzyskać alternatywę “terakotową”, “oliwkową” lub “Pawią” za nieco więcej pizazz.

Na górze znajdują się przyciski dotykowe i przyjemnie dotykowe koło sterujące – i, co wyjątkowe, ten głośnik AirPlay 2 jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania. Jest też aplikacja na smartfony Mu-so, ale nie jest tak dobra, jak powinna – wykonuje pracę, ale początkowa konfiguracja (na przykład) może być znacznie łatwiejsza.

Cena będzie jeszcze bardziej kontrowersyjna. W związku z tym jest to najdroższy mówca na tej liście – ale wtedy Naim konkuruje w zupełnie innej kategorii niż reszta mówców tutaj.

Dodaj komentarz