Ranking 12 najlepszych głośników w 2020

Ranking 12 najlepszych głośników w 2020Jeśli chcesz świetny dźwięk, potrzebujesz świetnych głośników. Bez względu na to, jak dobre są głośniki Bezprzewodowe, Najlepszy dźwięk stereo jest nadal uzyskiwany dzięki parze starych, dobrych głośników stereo. 

Niezależnie od tego, czy masz napięty budżet, czy jesteś gotów wydać poważne pieniądze, jest dla Ciebie para głośników stereo. Mamy zarówno głośniki podłogowe, jak i książkowe, które można polecić, a także głośniki stacjonarne i aktywne.

Więc jeśli szukasz swojej pierwszej pary głośników, gdy budujesz system hi-fi, ulepszasz stare głośniki budżetowe lub wybierasz się na przełom z najlepszymi głośnikami, które może pomieścić Twój system, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc, z naszą łapanką najlepszych głośników dostępnych obecnie na rynku. 

Jak wybieramy naszych najlepszych głośników

Czy to ma coś wspólnego z Hi-Fi? każdego roku przeglądamy setki produktów, w tym znaczną liczbę głośników o różnych kształtach, rozmiarach i typach. Jak więc dochodzimy do naszych werdyktów w sprawie rewizji? I dlaczego możesz im ufać?

Co To Jest Hi-Fi? zespół ma ponad 100 lat doświadczenia w recenzowaniu, testowaniu i pisaniu artykułów na temat elektroniki użytkowej. Posiadamy nowoczesne centra testowe w Londynie i Bath, gdzie nasz zespół recenzentów przeprowadza wszystkie nasze wewnętrzne testy. Daje nam to pełną kontrolę nad procesem testowania, zapewniając jego spójność. Zawsze upewniamy się, że spędzamy dużo czasu z głośnikami, próbując ich z inną Elektroniką, w różnych pozycjach iz inną muzyką. 

Wszystkie produkty są testowane w porównaniu z konkurencyjnymi produktami w tej samej kategorii, a wszystkie werdykty recenzji są uzgodnione przez zespół jako całość, a nie przez jednego recenzenta, co pomaga zapewnić spójność i uniknąć indywidualnej subiektywności.

Ze wszystkich naszych opinii wybieramy najlepsze produkty, które będą prezentowane w naszych najlepszych zakupach, takich jak ten. Dlatego, jeśli zrobisz drastyczny krok i kupisz jeden z produktów zalecanych poniżej lub na dowolnej innej stronie Best Buy, czy możesz być pewien,że dostajesz Hi-Fi?- zatwierdzony produkt.

Najlepsze głośniki 2020: standmount, floorstander, desktop, active

1. Debiut Elac B5. 2 debiut Elac B5.

1. Debiut Elac B5. 2 debiut Elac B5. 2s to genialni wykonawcy za pieniądze. Głośniki wydają się solidne, nie są wybredne w umieszczaniu i akceptują jakąkolwiek muzykę, którą wrzucasz do nich w drodze. Mają dynamiczną ekspresję, szczegółową rozdzielczość i subtelną finezję, aby poradzić sobie z tym wszystkim, i są wystarczająco rozciągnięci w swoich zdolnościach, aby stać się jeszcze lepszymi dzięki systemowi powyżej ich naturalnego przedziału cenowego. Firma Elac działa w branży akustycznej od lat 80. i w tym czasie wyprodukowała wiele doskonałych produktów. Można śmiało powiedzieć, że te nowe debiutanckie Głośniki B5.2 powinny być uważane za jedno z najlepszych osiągnięć firmy. Dla takich pieniędzy są po prostu wyjątkowe.

2. B & W 606

Głośniki B&w 606 mają typowo sprytny design, są idealnie dopasowane do średniej wielkości i ostatecznie zapewniają wciągający, atrakcyjny i doskonale wyważony dźwięk. Opierając się na wszechobecnych głośnikach B&w 685 S2, lata 606 mogą być jeszcze większym sukcesem. Duży rozmiar i cena dla każdego, kto ma więcej niż ulotne zainteresowanie muzyką, the 606s tchnie nowe życie w Twoje ulubione utwory. Są optymistyczne i energiczne, zapewniają mocny, solidny bas i oferują najlepsze w swojej klasie poziomy szczegółowości i dynamiki.

3. Fyne Audio F302

Mimo że firma Fyne jest w powijakach jako marka, jej siedmioosobowy zespół zarządzający jest rodzajem supergrupy umysłów branżowych. Ma ponad 200-letnie doświadczenie – i zapewnia wyniki, które faktycznie stanowią sumę jego części, jeśli pierwsze z jego głośników dotrą do naszych sal testowych.

Rzadko zdarza się znaleźć kombi podłogowe za mniej niż 500 funtów, które są w stanie konkurować pod każdym względem z bogactwem wysokiej jakości głośników stojących dostępnych w tej samej cenie.

Co służy tylko do pokazania, co dokładnie Fyne wykonał z f302s.

4 świetną robotę. Ruark audio MR1 Mk2

Bardzo podobały nam się pierwsze Głośniki stołowe Ruark Audio MR1, gdy pojawiły się w 2013 roku. Retro wygląd, intuicyjna konstrukcja, doskonały dźwięk Bluetooth – to była zwycięska kombinacja, która przyniosła dwa kolejne What Hi-Fi? Nagroda.

Ale przez jakiś czas MR1 zostały zrzucone z grzędy pięknymi jajkami KEF.

Ale to tylko kwestia czasu, zanim Ruark audio wprowadził MR1 Mk2. I rzeczywiście, Ruark audio powraca z zemstą, odzyskując koronę w ciągu ostatnich kilku lat.

Krok w górę wydajności jest imponujący, a Ruark MR1 Mk2s udaje się być jeszcze bardziej atrakcyjny niż wcześniej.

Bardzo proste, są to doskonałe głośniki, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca.I 

5. Dali Spector 2

5. Dali Spector 2Na papierze niewiele odróżnia Nowy Spector 2s Dali od któregokolwiek z ich głównych konkurentów. Te głośniki są zgodne z klasyczną formułą filaru budżetowego, tak jak superglue przylega do palców.

Jest tu wszystko, czego moglibyśmy się spodziewać po typowym pudełku 200 £/200$, od dwukierunkowej konfiguracji sterownika i przeniesionej konfiguracji basów aż po 25-milimetrowy kopułkowy głośnik wysokotonowy i 13-centymetrowy sterownik mid/bass.

Ale te dały więcej niż sumę ich części: oferują pewien stopień rozrywki, nawet najbardziej utalentowani rywale walczą, aby dopasować. Dlatego zdecydowanie zasługują na przesłuchanie, jeśli polujesz na niedrogą parę podstawek.

Dodaj komentarz