Ranking 11 najlepszych kin domowych w 2020

Ranking 11 najlepszych kin domowych w 2020Czujesz, jak bas wibruje z głośników prosto do klatki piersiowej. Słyszysz tenor i głośne głosy docierające do ciebie jak ręce Twoich bliskich. Wyglądają pięknie, brzmią atrakcyjnie i są nazywane najlepszymi systemami kina domowego. Kiedyś były powszechne w domach, teraz Można je znaleźć w salonach, barach i innych miejscach. Z różnymi kształtami, rozmiarami i modelami, a jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, oznacza to, że odejdziesz z niewielkim wyborem tego, co jest najlepsze.

Kina domowe zawsze były w pobliżu, ale współczesne zmieniły sposób, w jaki TERAZ słuchamy muzyki, oglądamy filmy i cieszymy się domową rozrywką. Są one wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak łączność bezprzewodowa, głośniki o wysokiej wierności, port USB, odtwarzacz DVD/Blu-ray oraz możliwość podłączenia głośników przewodowych i bezprzewodowych.  Istnieje kilkadziesiąt systemów kina domowego różnych marek, ale tylko trzynaście znalazło się na tej elitarnej liście najlepszych systemów kina domowego roku.

Kilka czynników wpływa na wybór kupujących od bezprzewodowego dźwięku przestrzennego do urządzenia, które ma najlepszy bezprzewodowy dźwięk przestrzenny Bluetooth. A jeśli masz bzika na punkcie marek, spodoba ci się którykolwiek z wariantów bose, RCA, Sony lub Dolby Atmos.01. 

Zestaw Głośników Kina Domowego Acoustimass 6 Series V-Bose

Wspaniały Mówca z Bose to prawdziwy cud. Jest wyposażony w pięć różnych głośników, w połączeniu z masywnym subwooferem. Ci, którzy go używali, nazywają go najlepszym systemem dźwięku przestrzennego ze względu na jego funkcjonalność, jakość dźwięku i wiele innych cech. Każdy głośnik satelitarny ma moc 100-120 W, dlatego jest znany jako produkt, który ma małe głośniki o niesamowitej wydajności. Z Acoustimass przyniesiesz Filmy, Sport i muzykę do swojego domu, tak jakbyś mieszkał na scenie lub w studiu z wykonawcami.

BDV-N9200W-system kina domowego Sony

Wszyscy znają Sony jako siłę w elektronice i jest to całkowita waga, jaką noszą w tym systemie kina domowego.  Jeśli jesteś użytkownikiem, który uwielbia jakość dźwięku, która może spowodować upadek dachu, pokochasz ten domowy system rozrywki dla każdego z jego mocnych 100-watowych głośników.  To jest Sony BDV-N9200W5. 1 W komplecie z portem USB, wyjściem 1200 W, połączeniem HDMI, Bluetooth i wieloma innymi smacznymi funkcjami. Wrażenia z oglądania filmów nie będą już takie same jak w odtwarzaczu Blu ray z opcjami odtwarzania z tego jednego z najlepszych systemów kina domowego.

LG LHD657-systemy kina domowego LG

LG LHD657-systemy kina domowego LGŻycie jest naprawdę dobre dzięki temu kieszonkowemu i niewielkiemu systemowi kina domowego. Jego małe, ale doskonałe pięć głośników zapewnia połączoną moc 1000 W, wystarczająco małą, ale wystarczająco mocną, aby cieszyć się filmem i music.it posiada 5.1-kanałowy cyfrowy dźwięk przestrzenny i masywny głośnik niskotonowy, aby dopasować.

Lhd657 pochodzi z wbudowanym WiFi połączenia, które sprawia, że strumieniowego przesyłania filmów i Sport i inne treści strumieniowe doświadczenie, aby trwać długo. Ten Bezprzewodowy Dźwięk przestrzenny Bluetooth może odtwarzać filmy BLU-RAY i 3D DVD bez konwersji i jest najlepszym wyborem dla tych, którzy lubią filmy w wysokiej rozdzielczości. Aby uzyskać najlepsze wrażenia z filmu, zawsze możesz cieszyć się systemem dźwiękowym LG za pomocą LG smart Tv, który ma funkcję aplikacji do pobrania. Markowe czarne jak smoła głośniki są zaprojektowane z funkcją montażu na ścianie i samodzielnym subwooferem, który wygląda równie dobrze

HT-J5500W 5.1 Channel-systemy kina domowego SAMSUNG

Jeśli chodzi o głośniki, Samsung J5500W ma obfitość i dynamiczną kolekcję głośników działających synchronicznie, aby dać użytkownikowi najlepszą rozrywkę u szczytu jej rozwoju. Podobnie jak 5.1-kanałowy Htib z dwoma przednimi głośnikami, dwoma bezprzewodowymi tylnymi głośnikami, centralnym głośnikiem i subwooferem, z których wszystkie mogą łączyć się bezprzewodowo z urządzeniem Bluetooth z telefonu do komputera i można cieszyć się płynnym strumieniem muzyki, filmów i innych mediów. Nie ma wątpliwości, że jest to system rozrywki domowej pod względem ceny. Możesz oglądać filmy 2D i 3D i cieszyć się krystalicznie czystym obrazem i Dźwiękiem. Możesz cieszyć się wszystkimi filmami 3D w rozdzielczości do 1080p. większość urządzeń Samsung jest dostarczana z Dolby true HD z dźwiękiem przestrzennym DTS, J5500W nie jest wyjątkiem.

Onkyo SKS-HT540-specjalistyczny układ zapasowy

Onkyo SKS-HT540-specjalistyczny układ zapasowyJest to idealny system dźwięku przestrzennego kina domowego, który jest podobny do wprowadzenia klubu do domu. System kina domowego SKS-HT540 Onkyo to potężny zestaw około ośmiu głośników i subwoofera. Każdy głośnik ma moc 130 W i czułość 80 dB, dzięki czemu dźwięk jest miękki dla uszu, ale wystarczająco głośny, aby zagłuszyć wszystkie dźwięki otoczenia. Subwoofer działa na niskich częstotliwościach i ma prawie dwa razy więcej mocy niż głośnik o mocy 230 watów. Niestety, nie jest dostarczany z odtwarzaczem DVD.  Głośniki są podłączone, a głośniki przednie i środkowe mają lepszy zakres odpowiedzi. Ten system dźwiękowy wyróżnia się funkcją automatycznego włączania i obwodem gotowości.

Philips HTD 2520 – przyjazna dla budżetu cena

Ten system kina domowego Philips to kolejny piękny produkt pod względem stylu i ceny. Możesz nie umieszczać go na pierwszym miejscu pod względem estetyki, ale nie da się uniknąć ani zaprzeczyć, jak dobry jest dźwięk. Ta wyrafinowana maszyna dźwiękowa ma ocenę 5.1 głośników, a jeśli jesteś kochającym użytkownikiem łączności bezprzewodowej, otrzymasz pieniądze z tego fantastycznego produktu. Z dowolnego urządzenia Bluetooth umożliwiają, można podłączyć i cieszyć się filmy, muzyka i wiele więcej za naciśnięciem jednego przycisku. Twoje wrażenia muzyczne i filmowe będą miały inny wymiar z pięcioma średnimi głośnikami i samodzielnym subwooferem. Każdy z 60-watowych głośników może być zamontowany w dowolnym miejscu i mieć bruzdy do zawieszenia na ścianie. DVD jest wyposażony w funkcję skanowania progresywnego, którą można podłączyć do głośników za pomocą przewodów.

Dodaj komentarz