Ranking 5 najlepszych lokalizatorów GPS w 2020

Ranking 5 najlepszych lokalizatorów GPS w 2020Chociaż tracker Bluetooth jest przydatny do znajdowania kluczy lub portfela w domu, jeśli chcesz śledzić swoje dzieci lub miejsce, w którym zostawiłeś samochód, kup mobilny tracker GPS. Urządzenia te są na tyle małe, że można je umieścić w torbie lub kieszeni, łączą się z sygnałem komórkowym, dzięki czemu można je znaleźć za pomocą aplikacji—z niemal dowolnej odległości. Samsung SmartThings Tracker (AT & T) to nasz wybór, ponieważ jego bateria wystarcza na kilka dni, jej śledzenie jest dokładne i nie wymaga od Ciebie bycia klientem konkretnego przewoźnika.

Samsung SmartThings Tracker (AT & T) 

zapewnia szybkie i dokładne raportowanie lokalizacji, a także obsługuje śledzenie na żywo i alerty geofencing, dzięki czemu można szybko otrzymywać powiadomienia, jeśli opuszcza wyznaczoną strefę. W naszych testach jego bateria trwała cztery plus dni, a Samsung twierdzi, że może przejść do 10 w zależności od użycia. Kluczową różnicą między Samsung tracker a innymi modelami, które rozważaliśmy, jest to, że nie jest on powiązany z konkretnym operatorem: chociaż opiera się na sieci komórkowej AT&T do świadczenia usług, każdy może z niego korzystać bez konieczności wiązania się z żadną umową na smartfony.

Inteligentny lokalizator Verizon aktualizuje swoją lokalizację nieco szybciej niż Samsung SmartThings Tracker, ale poza tym ma podobne funkcje, w tym geofences i śledzenie na żywo, a w naszych testach jego bateria trwała cztery lub pięć dni, zanim musiała zostać doładowana. Ale minusem jest to, że aby kupić lub użyć tego trackera, musisz również mieć nowy lub istniejący plan telefonu komórkowego Verizon. Chociaż Verizon jest świetną siecią i ma ogromną bazę klientów, nie możemy polecić każdemu inteligentnego lokalizatora, ponieważ dla wielu osób będzie to wymagało zmiany operatorów telekomunikacyjnych. Jeśli masz już plan Verizon, działaj.

Sprint ‘ s Tracker + Safe & Found 

Sprint ' s Tracker + Safe & Found był jedynym innym trackerem, który testowaliśmy dla tego przewodnika, ale ze względu na problemy ze sprzętem i oprogramowaniem oraz słabą sieć, nie zalecamy jego używania. W czasie, gdy rozpoczęliśmy nasze testy, tracker był dostępny do użytku tylko z kontem Sprint; jeśli nie używasz Sprint jako operatora smartfona, zestaw funkcji jest ograniczony. W naszych testach aplikacja rejestrowała nas regularnie i zmuszała do logowania się za każdym razem, a to nie było szczególnie intuicyjne w użyciu. Przycisk sprzętowy na trackerze, którego używasz do parowania, jest trudny do naciśnięcia. Nie otrzymujesz żadnego śledzenia na żywo i nie możesz zadzwonić na telefon za pomocą trackera. Ten model jest również stosunkowo drogi, kosztując prawie dwa razy więcej w ciągu pierwszego roku niż tracker Samsung SmartThings. I na koniec, nie polecamy sieci Sprint-jak mówi nasz recenzent, jej ” zasięg niezmiennie zajmuje czwarte miejsce w ankietach i testach.”

Trax 4G North America 

Trax 4G North America kosztuje więcej niż trackery Samsung i Verizon, które polecamy. Ma również ograniczoną żywotność baterii, która trwa tylko dwa do trzech dni.

GPS Tracker Pod 3 kosztuje więcej niż nasze typy i opiera się na niższych sieciach 2G i 3G.

Jiobit jest zdecydowanie najdroższym trackerem, jaki znaleźliśmy, z kosztem zaliczki prawie dwukrotnie wyższym niż sprzęt i roczny koszt utrzymania trackera SmartThings, plus opłata od 9 do 13 USD miesięcznie, w zależności od czasu trwania wybranego planu serwisowego. Ponadto jest ograniczony do sieci 2G i 3G.

Tracker GeoZilla wygląda jak uniwersalny Tracker z oznakowaniem na nim; sprzęt Trackimo wygląda identycznie. Tracker ma również słabą żywotność baterii tylko od dwóch do trzech dni i nie jest wodoodporny.

 

Dodaj komentarz