Ranking 8 najlepszych odtwarzaczy DVD w 2020

Ranking 8 najlepszych odtwarzaczy DVD w 2020Przynieś swoje ulubione programy w podróży dzięki 12-calowemu przenośnemu odtwarzaczowi DVD NAVISKAUTO, prostemu urządzeniu, które służy jako alternatywa dla przesyłania strumieniowego. Wyposażony w 10,1-calowy ekran HD z podświetleniem LED i rozdzielczością do 1024×600, oferuje wysokiej jakości efekty wizualne, które można dostosować, aby znaleźć optymalne ustawienia. Odtwarzacz DVD ma do pięciu godzin odtwarzania, dzięki czemu-i dzieci-bawią się podczas długich podróży samochodem, lotów lub popołudniowych zajęć, które wymagają picia. Lekki i kompaktowy, odtwarzacz DVD jest przenośny i może być obracany, obracany i obracany,a także może być zainstalowany w zagłówku samochodowym. 

Wśród jego wyjątkowych cech jest jakość dźwięku. W pełni konfigurowalne głośniki mają wiele opcji korektora, basów i przetwarzania. W przypadku podróży samochodem są one wystarczająco miękkie, aby pasażerowie na tylnym siedzeniu mogli się nimi cieszyć, nie przeszkadzając tym, którzy siedzą z przodu. Gdy podróż dobiega końca, odtwarzacz DVD można podłączyć do telewizora, aby oglądać programy i filmy na dużym ekranie.  

Naviskauto 12 ” przenośny odtwarzacz DVD przegląd

Zostaw iPada i podłączony do Internetu świat w domu z 3,3-funtowym przenośnym odtwarzaczem DVD i CD SYNAGY A10. Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi TFT o rozdzielczości 1024 x 600, który obraca się nawet o 270 stopni, to urządzenie zapewnia wiele powodów, aby pominąć życie tabletu i skupić się całkowicie na najnowszym pickupie DVD. SYNAGY zawiera obsługę wszystkich typów płyt DVD i CD, a także obrazów JPEG do przeglądania zdjęć w podróży.

Przy 2,5-3 godzinach pracy na baterii wystarcza miejsce na oglądanie tylko jednej płyty DVD przed ponownym ładowaniem, ale można wydłużyć żywotność baterii, obniżając dźwięk głośnika. Na szczęście można ponownie naładować urządzenie podczas jazdy samochodem za pomocą dołączonej ładowarki samochodowej, aby całkowicie uniknąć ograniczenia żywotności baterii. Ponadto istnieje opcjonalny port USB i karta SD, a także pilot zdalnego sterowania, aby ukończyć zestaw funkcji.

Przegląd przenośnego odtwarzacza DVD synagy 10.1″ 

Przegląd przenośnego odtwarzacza DVD synagy 10.1" Utrzymuj rozrywkę dla siebie, swoich dzieci i całej rodziny podczas długich podróży dzięki profesjonalnemu przenośnemu odtwarzaczowi DVD Dr. o przekątnej 14,4 cala.J, który ma czas odtwarzania do siedmiu godzin. Ekran o przekątnej 14,1 cala można obracać o 270 stopni i obracać o 180 stopni, dzięki czemu można go łatwo zamontować na zagłówku samochodu, zapewniając jednocześnie większą widoczność, idealną do umieszczenia wielu widzów na tylnym siedzeniu. Opcje audio obejmują głośnik i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, dzięki czemu widzowie mogą nurkować bez przeszkadzania innym pasażerom. Jeśli podróż trwa dłużej niż siedem godzin, adapter samochodowy pozwala ładować go w podróży, więc pokazy nie kończą się, dopóki tego nie zrobisz. 

Odtwarzacz jest kompatybilny z wieloma opcjami multimedialnymi — od płyt CD po DVD, obrazy i e-booki-i obsługuje karty SDs i dyski USB. Dołączony kabel wyjściowy AV umożliwia podłączenie urządzenia do innego odtwarzacza DVD lub większego ekranu, dzięki czemu więcej osób może cieszyć się tym, co oglądasz.

W przypadku przenośnej rozrywki o ograniczonym budżecie odtwarzacz Blu-Ray prawdopodobnie nie będzie wart znacznych dodatkowych kosztów. Ale odtwarzacz DVD może nadal oferować wiele funkcji i wysokiej jakości wrażenia wizualne, które otrzymasz dzięki temu urządzeniu Sunpin. Jego 9,5-calowy ekran TFT LCD zapewnia solidną jakość obrazu przy zwiększonej jasności. Otrzymasz całkiem niezły dźwięk z wbudowanych głośników, ale jako bonus, podwójne gniazda słuchawkowe pozwalają dwóm osobom słuchać z różnych zestawów słuchawkowych w tym samym czasie.

Oprócz odtwarzania większości standardowych formatów CD / DVD, Sunpin player obsługuje również różne cyfrowe pliki multimedialne z pamięci USB lub karty SD. W zestawie znajduje się Kabel A / V do przesyłania wyświetlacza do telewizora, pokrowiec na zagłówek do oglądania na tylnym siedzeniu samochodu, a także ładowarka samochodowa do zasilania go na drodze. Waży mniej niż trzy funty i może trwać do pięciu godzin, zanim będzie musiał zostać doładowany, więc jest świetnym towarzyszem podróży. Odtwarzacz jest dostępny w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i fioletowym.

Filmy to świetny sposób na zabranie dzieci na długie podróże, a UEME oferuje odtwarzacz DVD zaprojektowany specjalnie do tego celu. Występuje w dwóch stylach: niebieskim z wzorem samochodu wyścigowego lub różowym z wzorem księżniczki i jednorożca. Modele są identyczne, z dziewięciocalowym wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który można obracać o 180 stopni. Odtwarza prawie każdy format DVD i CD, a także większość cyfrowych plików wideo i audio za pośrednictwem portu USB i gniazda kart SD, który obsługuje do 32 GB.

W domu można go włączyć lub naładować za pomocą kabla zasilającego i podłączyć do telewizora za pomocą dołączonego kabla A / V. niektóre inne odtwarzacze DVD skierowane do dzieci są wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak kontrolery gier i słuchawki, ale urządzenie UEME zawiera dodatkowe funkcje, które sprawiają, że idealnie nadaje się do podróży — jest wyposażony w płócienną obudowę, która umożliwia łatwe i bezpieczne zamocowanie urządzenia z tyłu zagłówka samochodowego, a także Gdy nie jest podłączony, bateria może zapewnić około czterech godzin rozrywki dla dzieci. 

Jest małe pytanie, że 15,6-calowy przenośny odtwarzacz DVD sprawi, że zrobisz podwójne ujęcie, ale Sylvania wyrzuca go z parku z tym ekranem wielkości laptopa. Dzięki 270 stopniom obrotu, 15,6-calowy wyświetlacz oferuje wystarczająco dużo miejsca na ekranie, aby cieszyć się najnowszymi wydaniami DVD w pakiecie, który wynosi zaledwie 5,1 funta. Chociaż ma tylko 2,5 godziny pracy na baterii, wbudowany czytnik kart pozwala dodawać filmy w formacie 

MP4 i DIVX, aby wyjść poza przestrzeń DVD.

MP4 i DIVX, aby wyjść poza przestrzeń DVD.Jeśli chcesz usiąść wygodnie, złóż Sylvania flat i obserwuj go w dowolnej pozycji, która wydaje ci się najlepsza. Istnieje opcjonalny pilot zdalnego sterowania do sterowania odtwarzaczem na odległość, a także zasilacz samochodowy dołączony do wszystkich potrzebnych mocy podczas podróży. Ponadto Wbudowane podwójne głośniki stereo o pełnym zakresie zapewniają wyraźny i czysty dźwięk. Z dużym wyświetlaczem i anti-shock odtwarzanie, aby pomóc uniknąć pomijanie, Ten przenośny odtwarzacz DVD jest trudne do pominięcia.

Możesz być również zainteresowany naszym wyborem najlepszych odtwarzaczy Blu-ray 4K.

Dzięki wielu przenośnym odtwarzaczom, które mają podobny wygląd w kształcie pudełka z obrotowym ekranem, Sylvania SDVD7046 natychmiast wyróżnia się zaokrąglonym kształtem i zintegrowanym uchwytem do przenoszenia. Jego żywe opcje kolorystyczne-srebrny, czarny, niebieski, różowy, czerwony i fioletowy—pozwalają spersonalizować wybór poza standardową czernią i srebrem.

To proste i lekkie urządzenie jest zbudowane do oglądania w podróży i wykonuje dobrą robotę. Nie ma wielu dodatkowych funkcji, takich jak możliwość podłączenia do telewizora lub automatycznego wznawiania odtwarzania od miejsca, w którym zostało przerwane. Jest jednak wyposażony w pilot zdalnego sterowania i zestaw słuchawek, oprócz wbudowanych głośników i wejścia audio. Niektórzy użytkownicy napotkali problemy z baterią, która nie wytrzymuje długiego ładowania, ale jeśli masz możliwość podłączenia i naładowania, jest to stylowy i bardzo przenośny towarzysz podróży.

 

Dodaj komentarz