Ranking 5 najlepszych odtwarzaczy MP4 w 2020

Ranking 5 najlepszych odtwarzaczy MP4 w 2020Podobnie jak smartfony, iPhone jest doskonałym wyborem z różnych powodów, ale jest również świetny dla ćwiczących. Tak, to więcej niż przeciętny Odtwarzacz MP3, ale istnieje wiele powodów, aby używać go do ćwiczeń.

Po pierwsze, jest mnóstwo miejsca (w zależności od wybranej wersji) na wszystko, od muzyki i audiobooków po filmy. Możesz słuchać własnej muzyki lub przesyłać strumieniowo z różnych aplikacji, takich jak 

Spotify lub Pandora

Po drugie, z iPhone ‘ em można zrobić o wiele więcej niż ze zwykłym odtwarzaczem MP3. Możesz korzystać z aplikacji do prowadzenia treningów, takich jak Aaptiv, Motion Traxx lub Runkeeper, aby Twoje treningi były bardziej zabawne i różnorodne. To jest drogie, począwszy od, ale nie zapominaj, że jest to również telefon, więc masz dużo za swoje pieniądze.

Odtwarzacz MP3 AGPTEK 

Odtwarzacz MP3 AGPTEK Lossless oferuje podstawy tego, czego potrzebujesz do zabawy podczas treningu. Po trzech do czterech godzin ładowania Odtwarzacz MP3 może odtwarzać 80 godzin muzyki, zanim będzie potrzebował kolejnego ładowania. Ma kilka ciekawych dodatkowych funkcji, takich jak tryb odtwarzania losowego, Dźwięk Stereo, Radio FM i dyktafon. Możesz również podłączyć go do przewodu pomocniczego w samochodzie, aby uzyskać głośne słuchanie. Odtwarzacz MP3 ma również miejsce na kartę SD o pojemności 64 GB.

Usprawniony pod kątem przenośności, Sony Walkman jest mały, ma około 2 cali szerokości i 6 cali długości. Dzięki 8 GB możesz przechowywać wiele godzin muzyki, filmów, a nawet zdjęć, a ekran jest jasny, dzięki czemu nie będziesz miał problemów z nawigacją.

Możesz łatwo przenieść całą muzykę i listy odtwarzania z aplikacji iTunes i jest kompatybilny z listami odtwarzania, dzięki czemu możesz tworzyć własne listy odtwarzania i znajdować je w menu odtwarzania muzyki.

Bateria zapewnia do 35 godzin odtwarzania muzyki lub do 4 godzin odtwarzania wideo na ładowanie, a także zawiera wbudowany zegar z funkcją budzika i wyłącznika czasowego. 

Sprawdź nasze opinie na temat najlepszych uruchomionych list odtwarzania.

Jest to ulubiona opcja dla sprzętu do ćwiczeń, ponieważ jest mały i lekki, a jeszcze lepiej, ma wbudowany klips, którego możesz użyć do przymocowania go do szortów.

Dzięki 8 GB pamięci możesz przechowywać do 2000 utworów lub audiobooków, a także mieć wbudowane gniazdo kart microSD, aby dodać jeszcze więcej muzyki. Jest wyposażony w Tuner radiowy FM i, w przeciwieństwie do shuffle, ma ekran.

Bateria działa do 18 godzin, a słuchawki są zawarte w pakiecie. Jedyną wadą jest to, że nie ma bluetooth, ale za to, co robi, jest to świetna cena.

AGPTEK to kolejny świetny wybór dla osób, które chcą słuchać czegoś podczas treningu i ma wiele świetnych funkcji. Po pierwsze, ma bluetooth, dzięki czemu można zaplanować muzykę przez głośniki bluetooth lub słuchawki. Po drugie, jego mały rozmiar sprawia, że idealnie nadaje się do ćwiczeń. Jest lekki i ma klips, a także jest wyposażony w wodoodporną silikonową obudowę.Dodatkowe funkcje obejmują Dźwięk Stereo, 

Tuner radiowy FM 

Tuner radiowy FM funkcje mieszania i przeglądanie folderów. Możesz mieć do 2000 utworów i jest Gniazdo Micro SD dostępne, jeśli chcesz dodać więcej. Otrzymasz do 30 godzin odtwarzania, około 8, Jeśli używasz bluetooth.

Wraz z zakończeniem produkcji Apple, Nano Tomameri wypełnia tę lukę kartą micro SD o pojemności 32 GB, która zawiera mnóstwo muzyki. Możesz również rozszerzyć go, uzyskując kartę SD o większej pojemności. Aby go użyć, możesz po prostu wyciąć i wkleić muzykę bezpośrednio z komputera, założyć słuchawki i wyjść. Obsługuje również przeglądanie zdjęć, jest to rejestrator wideo i jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni. Ten model nie jest dostarczany ze słuchawkami, więc będziesz chciał je kupić osobno.

Dodaj komentarz