Ranking 5 najlepszych okularów 3D w 2020

Ranking 5 najlepszych okularów 3D w 2020Większość telewizorów 3D ma dwie pary okularów. Problem staje się bardziej oczywisty, gdy jeden się zepsuje lub jeśli potrzeba więcej niż dwóch. Na przykład czteroosobowa rodzina będzie potrzebować dwóch dodatkowych par, które początkowo nie są przewidziane przy zakupie telewizora. To samo dzieje się, gdy kilku przyjaciół przychodzi obejrzeć film. Aby uniknąć takich sytuacji, w których oglądanie filmu 3D z kilkoma innymi osobami nie jest możliwe, warto sprawdzić niektóre modele z rynku wtórnego lub okulary, które są wykonane przez producenta, który również wyprodukował telewizor.

Najlepsze okulary telewizyjne 3D w 2020 roku

Ze wszystkich dostępnych modeli poszliśmy dalej i wybraliśmy najbardziej popularne modele, które są kompatybilne z szeroką gamą telewizorów 3D i oferują dobrą ofertę za pieniądze. Oto 10 najlepszych okularów telewizyjnych 3D w 2020 roku.Joan-spolaryzowane kołowo magazynek na okulary 3D

Joan-spolaryzowane kołowo magazynek na okulary 3D

Pasywny, kołowo spolaryzowany klip JK na okularach 3D został zaprojektowany do pracy głównie z telewizorami 3D Sony i innymi kompatybilnymi modelami. Jest to dość interesująca para okularów z klipsem na systemie, która może powodować pewien dyskomfort, gdy jest używana przez dłuższy czas, ale są one niezwykle przystępne cenowo i łatwe do przechowywania. Używają zaawansowanych soczewek spolaryzowanych, które chronią oczy przed intensywnym światłem, zmniejszając zmęczenie. Model jest dość lekki i nie zmienia zbytnio jakości obrazu, przyciemniając go, podobnie jak większość konwencjonalnych okularów 3D.

SainSonic SSZ-200DLB 144Hz 3D podczerwieni aktywny Akumulator Migawki Okulary

SainSonic SSZ-200DLB 144Hz 3D podczerwieni aktywny Akumulator Migawki OkularyOkulary na podczerwień SainSonic SSZ-200DLB 144Hz 3D są doskonałym wyborem dla tych, którzy potrzebują pary okularów na rynku wtórnym, która współpracuje z telewizorami zgodnymi z DLP. Jest to prosty model z dwoma przezroczystymi soczewkami i zielonym odcieniem, które zapewniają wyraźną jakość obrazu bez zmiany zbyt wielu kolorów. Wymagają ładowania za pomocą kabla USB, który należy zakupić osobno. Pełne naładowanie powinno oferować około 50 godzin pracy. Model wykorzystuje najnowszą technologię 144Hz która znacznie przewyższa większość modeli dostępnych obecnie na rynku.

eDimensional okulary 3D

EDimentional okulary 3D są dostarczane jako zestaw, który zawiera 4 pary. Są to pasywne okulary, które działają z większością telewizorów. Model jest w rzeczywistości kompatybilny z RealID i jest wyposażony w spolaryzowane soczewki, które sprawiają, że są znacznie wygodniejsze w noszeniu przez dłuższy czas ze względu na ich zdolność do zapobiegania zmęczeniu oczu i filtrowania intensywnego światła. Ponadto są odporne na zarysowania i są wyposażone w wygodną ściereczkę do czyszczenia. To, co czyni je interesującym zakupem, to to, że są prawdopodobnie najtańszym modelem na naszej liście.

3DHeaven Ultra-Jasne Okulary HD

Ultra-przezroczyste okulary 3DHEAVEN HD wykorzystują najnowszą technologię 144 Hz, aby uzyskać realistyczne obrazy 3D z krystalicznie czystą jakością obrazu. Model jest kompatybilny z szeroką gamą telewizorów, ponieważ obsługuje częstotliwość odświeżania 144 Hz lub więcej. Posiada wbudowany akumulator i może być ładowany za pomocą prostego kabla USB. Model współpracuje również z projektorami 3D i ma funkcję automatycznego wyłączania. W porównaniu z innymi modelami, 3DHeaven jest dość przystępny cenowo, a jego kompatybilność z szeroką gamą telewizorów sprawia, że jest to jeden z najpopularniejszych modeli.

EStar America ESG601 DLP Link okulary 3D

EStar America ESG601 DLP Link okulary 3DOkulary 3D EStar America ESG601 DLP Link to świetny model dla tych, którzy pracują z każdym telewizorem z obsługą DPL. Model ma własną wbudowaną baterię, którą można naładować za pomocą kabla USB. Średnio pełne ładowanie trwa około 60 godzin. Jego Lendy zapewniają krystalicznie czysty obraz dzięki brakowi zabarwienia. Lekka konstrukcja sprawia, że jest wygodny w noszeniu nawet przez dłuższy czas, a same soczewki zapobiegają zmęczeniu oczu.

Dodaj komentarz