Opinie o JBL T110BT

Opinie o JBL T110BTJest tak wiele bezprzewodowych słuchawek, że trudno je nadążyć.  JBL ma kilka różnych modeli i odniosły one duży sukces na rynkach sportowych i “stosunek jakości do ceny”. Zamierzam przetestować ich model T100BT, który jest w tańszym przedziale cenowym. W tym przeglądzie bezprzewodowych słuchawek dousznych JBL T110BT zobaczymy, czy obsługują one niezawodną jakość JBL, z której znane są ich droższe modele sportowe.

JBL t110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przegląd

JBL t110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przeglądFIT-JBL t110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przegląd

JBL T110BT są wygodne i stabilne dopasowanie i są wyposażone w rękawy o trzech różnych rozmiarach. Zrobiłem test wymachiwania głową i zdali. Powinny działać dobrze do biegania, chociaż nie jestem spocony, więc nie wiem, czy są idealne do dużych treningów. Nie są wodoodporne, więc uważaj na ciężkie swetry.

  • W pudełku-JBL t110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przegląd
  • Słuchawki T110BT
  • Końcówki uszu (S, M, L)
  • Projekt i funkcje – JBL T110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przegląd

Konstrukcja na T110BT jest bardzo prosta. Masz mikrofon i 3 Przyciski Zdalnego Sterowania z funkcjami odtwarzania / pauzy i pomijania. Parowanie z telefonem jest szybkie i łatwe.  Słuchawki są również magnetyczne, dzięki czemu mogą trzymać się razem, gdy są poza uszami. Mają 6-godzinną żywotność baterii (która nie jest bardzo długa) i trwają 2 godziny, aby w pełni naładować baterię. Zakres jest duży. Odszedłem około 30 stóp i działały dobrze. Niektóre przeszkody powodują, że dźwięk spada, ale to tylko na długich dystansach.

Dźwięk-JBL t110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przegląd

Dźwięk-JBL t110bt Bezprzewodowe Słuchawki douszne przeglądZa cenę te bezprzewodowe pąki są imponujące. Głośność wzrasta do wysokiego poziomu, co mówi wiele o bezprzewodowych słuchawkach dousznych. Podobnie jak wszystkie słuchawki JBL, T110BT mają doskonałe wyczucie basu. Pop, hip-hop i EDM to świetna zabawa do słuchania na nich. Bębny uderzają, a przyjemne ciepło jest odczuwalne w całym zakresie częstotliwości. Są trochę mętne, ale nie można oczekiwać zbyt dużej jasności od bezprzewodowych słuchawek w tym przedziale cenowym. Muzyka klasyczna i ludowa nie brzmi spektakularnie, ponieważ brakuje szczegółów. Ale średnie są pełne i brzmią świetnie, gdy słuchają rocka. Gitary akustyczne mają przyjemną obecność, podobnie jak mosiądz. Wysokie częstotliwości są nieco skwierczące, ale tak naprawdę nie stanowi to problemu podczas słuchania przy niższych głośnościach. Ogólnie rzecz biorąc, JBL T110BT to przyjemne wrażenia słuchowe. Dobry stosunek jakości do ceny na pewno.

Dodaj komentarz