Opinie o Overmax Touch 2.5

Opinie o Overmax Touch 2.5Nie mogę zliczyć, ile razy słyszałem, jak ludzie mówią, że inteligentny zegarek to strata pieniędzy. Niestety, ci, którzy to mówią, po prostu nie zdają sobie sprawy z tego, do czego zdolny jest inteligentny zegarek.

Istnieją dwa rodzaje ludzi, którzy będą czytać ten post. Ci, którzy uważają, że jest to strata pieniędzy i ci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach inteligentnego zegarka przed podjęciem decyzji o zakupie jednego z nich.

Więc śmiało i sprawdź nasz przewodnik poniżej. Jestem pewien, że pod koniec artykułu będziesz miał jasne wyobrażenie o tym, czy inteligentny zegarek jest odpowiedni dla Twojego stylu życia.

Niektóre z poniższych linków są linkami partnerskimi, co oznacza, że bez dodatkowych kosztów możemy dokonać prowizji, jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu.

Wielkie Zalety Inteligentnych Zegarków

Co więc inteligentny zegarek może zrobić, powiedzmy, ze smartfonem, co sprawia, że jest to opłacalna inwestycja? Rzućmy okiem na niektóre z kluczowych inteligentnych zegarków, które mogą przekonać cię do skoku.

1. Nie tylko mówią czas

Wiele osób decyduje się nosić zegarek. Cel jest albo funkcjonalny (po prostu mówię czas), albo dlatego, że jest modny. Dobry zegarek wygląda świetnie na czyimś nadgarstku.

Ale zegarki stają się coraz mniej popularne ze względu na pojawienie się smartfona. Kto musi kupić zegarek, gdy ich telefon pokazuje czas, ma kalendarz i budzik? Jest to całkowicie uzasadniony punkt widzenia, który wyjaśnia spadek sprzedaży zegarków w ciągu ostatnich kilku lat.

Ale inteligentne zegarki wspierają ten trend, ponieważ oferują coś nieco innego. Oferują wszystkie te podstawowe funkcje zegarka, ale robią też rzeczy, których smartfony nie mogą. Wyjaśnimy szczegółowo, co to za rzeczy, w trakcie tego artykułu.

2. Spacewatch

James L. Mckivey, analityk w firmie Forrester Research, opisał inteligentny zegarek jako:

– Ktoś, kto wie więcej o tym, czego potrzebujesz, niż ty sam.”

Na przykład zegarek Apple Watch może przenosić różne wibracje na nadgarstek, aby powiedzieć, czy należy skręcić w prawo, czy w lewo, postępując zgodnie ze wskazówkami. Zamiast ciągle wpatrywać się w smartfon, możesz na przykład postępować zgodnie z niewidzialnym przewodnikiem, który mówi ci, gdzie się udać. Spójrz w górę i spójrz na krajobraz zamiast patrzeć na mapę.

3. Znalezienie telefonu, klucza lub urządzenia jest jeszcze łatwiejsze

3. Znalezienie telefonu, klucza lub urządzenia jest jeszcze łatwiejszeJak dobrze wiesz, utrata telefonu lub kluczy jest niezwykle frustrującym doświadczeniem. Zawsze dzieje się to przed jakimś ważnym wydarzeniem, na które po prostu nie możemy się spóźnić!

Na szczęście Inteligentne zegarki mogą sprawić, że ta niedogodność stanie się przeszłością.

Większość z nich ma funkcję “Znajdź telefon”. Możesz podłączyć do niego telefon lub dowolne urządzenie i możesz dzwonić do niego przez zegarek, kiedy tylko chcesz.

Zgubiłeś telefon? Wystarczy nacisnąć kilka przycisków na zegarku, aby znaleźć go w ciągu kilku sekund.

4. Działają jak dobry Tracker Fitness

Wiele inteligentnych zegarków ma śledzenie kondycji jako główną funkcję. Pomoże Ci to nadążyć za swoimi celami fitness. Więc jeśli kiedykolwiek myślisz o zrobieniu trackera fitness lub krokomierza, możesz zastąpić go dobrym inteligentnym zegarkiem.

Co dokładnie może zrobić inteligentny zegarek? Może liczyć kroki, dystans, kalorie, tętno, tętno, sen, a niektóre nawet wykraczają poza to, aby obliczyć Inne ważne dane, których możesz potrzebować. Niedawno sprawdziliśmy Tracker Fitness LQM EX1 i jestem pewien, że dobry inteligentny zegarek może zaoferować to samo.

Zegarek Garmin to szczególnie dobre urządzenia oparte na kondycji, ale większość z nich oferuje obecnie funkcje śledzenia kondycji, ponieważ technologia jest znacznie tańsza w produkcji niż kiedyś.

Teraz są nawet modele, które są całkowicie wodoodporne i idealne dla pływaków. Zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po najdoskonalszych wodoodpornych smartwatchach.

Monitorowanie Tętna

I 5. Odpowiadaj na wiadomości i odbieraj połączenia natychmiast

I 5. Odpowiadaj na wiadomości i odbieraj połączenia natychmiastJeśli masz inteligentny zegarek na nadgarstku, nie musisz już wyciągać telefonu z kieszeni. Możesz odbierać połączenia lub odpowiadać na wiadomości w podróży. Jest to szczególnie przydatne, jeśli ćwiczysz lub w sytuacji, w której noszenie telefonu jest po prostu zbyt niewygodne.

Niektóre zegarki mają również obsługę głosową. Jak coś z Star Trek, możesz rozmawiać z nadgarstkiem i rozmawiać z kimś tysiące mil stąd!

Wystarczy pamiętać, że to wszystko odbywa się na znacznie mniejszą skalę niż smartphone, więc interfejs mądry może się trochę niewygodne. Inteligentne zegarki nigdy nie zastąpią telefonu tymi zadaniami (w każdym razie nie w najbliższej przyszłości), ale z pewnością są bardzo skuteczne, gdy są używane przez niewielką ilość czasu, w którym noszenie telefonu jest po prostu niewygodne.

Dodaj komentarz