Ranking 9 najlepszych pilotów TV w 2020

Ranking 9 najlepszych pilotów TV w 2020Czy kiedykolwiek czułeś się sfrustrowany, gdy chcesz oglądać program lub program na swoim inteligentnym telewizorze, ale nie możesz znaleźć pilota do telewizora? W tym artykule przedstawimy najlepsze aplikacje do zdalnego sterowania telewizorem Android / iPhone 2020, które pozwolą Ci sterować telewizorem za pomocą smartfona.

sprawdź również-najlepsze aplikacje telewizyjne na żywo / najlepsze aplikacje do pobierania filmów

Najlepsze aplikacje zdalnego sterowania TV Android / iPhone

1. Pilot do telewizora z systemem Android

Ta aplikacja jest najlepsza aplikacja TV remote control Android 2020, a ta aplikacja pozwoli smartfonowi sterować urządzeniami kina domowego. Ta aplikacja faktycznie steruje promieniowaniem podczerwonym, które jest obsługiwane przez prawie wszystkie nowe i stare telewizory. Ta aplikacja jest kompatybilna z ponad 220 000 urządzeń kina domowego. Ta aplikacja ma prosty interfejs użytkownika i jest bardzo łatwa w użyciu aplikacja. Teraz z tej aplikacji, nie ma więcej problemów dla pilotów telewizyjnych, ponieważ ta aplikacja pozwoli Ci sterować telewizorem za pomocą smartfona. Pobierz tę aplikację już teraz i ciesz się!

2. Pilot zdalnego sterowania do telewizora i elektroniki użytkowej z systemem Android

Ta aplikacja jest również najlepszą aplikacją do zdalnego sterowania telewizorem i jak wszyscy wiemy, sprzęt elektroniczny XXI wieku wymaga zdalnego sterowania. Problem pojawia się, gdy masz wiele urządzeń elektronicznych, które są sterowane za pomocą pilota zdalnego sterowania, a następnie należy użyć uniwersalnego pilota do telewizora i innych urządzeń elektronicznych, takich jak Soundbar lub multimedialnych systemów rozrywkowych. Ta aplikacja ma prosty interfejs i jest łatwy w użyciu, a ta aplikacja działa dobrze ze wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi fale radiowe do komunikacji między urządzeniem a pilotem. Ta aplikacja jest łatwa do zintegrowania i wszechstronna i działa z każdym typem telewizora i urządzenia elektronicznego.

3. Android TV Pilot Zdalnego Sterowania Android

3. Android TV Pilot Zdalnego Sterowania AndroidJest to również najlepsza aplikacja do zdalnego sterowania telewizorem Android 2020. Pobierz teraz tę aplikację i teraz używaj smartfona jako pilota do telewizora z Androidem. Aby rozpocząć, wszystko czego potrzebujesz to najpierw podłączyć telefon lub tablet z Androidem do tej samej sieci co urządzenie z Androidem TV, a następnie znaleźć Android TV przez Bluetooth. Ta aplikacja działa z prawie wszystkimi telewizorami. Ta aplikacja ma prosty interfejs użytkownika i jest bardzo łatwa w użyciu aplikacja. Teraz z tej aplikacji, nie ma więcej problemów dla pilotów telewizyjnych, ponieważ ta aplikacja pozwoli Ci sterować telewizorem za pomocą smartfona. Pobierz tę aplikację już teraz i ciesz się!

4. Oczywiście uniwersalny Smart TV Pilot zdalnego sterowania iPhone

Ta aplikacja jest najlepszą aplikacją do zdalnego sterowania telewizorem iPhone 2020, a ta aplikacja pozwoli Twojemu smartfonowi sterować urządzeniami kina domowego. Ta aplikacja faktycznie steruje promieniowaniem podczerwonym, które jest obsługiwane przez prawie wszystkie nowe i stare telewizory. Ta aplikacja ma prosty interfejs i jest łatwa w użyciu, a ta aplikacja działa dobrze ze wszystkimi urządzeniami. Ta aplikacja jest łatwa do zintegrowania i wszechstronna i działa z każdym typem telewizora i urządzenia elektronicznego.

I 5. Smart TV Pilot zdalnego sterowania iPhone

Ta aplikacja jest również dobra i będzie kontrolować płytę podłączoną do Internetu, telewizor, DVD, Set-top box, Apple TV i wiele więcej bezpośrednio z urządzenia iPhone. Ta aplikacja oferuje aplikację Apple Watch na iPhone ‘ a do sterowania ulubionym urządzeniem domowym bezpośrednio z urządzenia.

6. Pilot do telewizora dla LG Android

Ta aplikacja jest również dobrą aplikacją, a ta aplikacja obsługuje wszystkie przyciski zdalnego sterowania telewizora LG. Ta aplikacja obsługuje regulację głośności za pomocą przycisków bocznych,a ta aplikacja ma również funkcję dublowania DLNA. Dzięki tej aplikacji można również oglądać zdjęcia, audio, wideo z urządzenia na ekranie telewizora. Ta aplikacja posiada również funkcję wyłącznika czasowego i kontroli audio lub wideo. Dzięki tej aplikacji twój TELEWIZOR będzie zachowywał się jak odtwarzanie / pauza / wyciszenie podczas połączenia przychodzącego. Możesz odtwarzać lub wstrzymywać Multimedia, potrząsając telefonem. Dzięki tej aplikacji możesz stworzyć spersonalizowany pilot zdalnego sterowania za pomocą odpowiednich przycisków. W tej aplikacji możesz umieścić swoje ulubione kanały w jednym miejscu, a także ustawić polecenia rozpoznawania głosu do sterowania telewizorem. Dzięki tej aplikacji możesz również pisać tekst bezpośrednio na telewizorze z poziomu aplikacji. Ta aplikacja ma wiele innych funkcji. Pobierz teraz tę aplikację i ciesz się wszystkimi jej funkcjami!

7. Pilot Zdalnego Sterowania dla wszystkich modeli telewizorów: Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Android

7. Pilot Zdalnego Sterowania dla wszystkich modeli telewizorów: Uniwersalny pilot zdalnego sterowania AndroidTa aplikacja to darmowa aplikacja, która pozwoli Ci sterować telewizorem za pomocą urządzenia mobilnego. Ta aplikacja jest najlepszą zdalną aplikacją telewizyjną, która pomoże Ci szybko i łatwo sterować inteligentnym telewizorem. Ta aplikacja ma prosty interfejs i jest łatwa w użyciu aplikacja. Ta aplikacja pozwala doświadczyć prawdziwego pilota telewizora jak doświadczenie.

Ta aplikacja obsługuje prawie wszystkie marki lub modele telewizyjne. Ta aplikacja zmieni Twój smartfon lub tablet w Uniwersalny pilot do telewizora. Jego tryb pracy lub procedura jest dokładnie taka sama jak w przypadku pilota zdalnego sterowania telewizora. Mają tę aplikację teraz i cieszyć się!

8. Wszystkie TV Pilot Zdalnego Sterowania Z MLD CreativeTools Android

Jest to również dobra aplikacja i obsługuje wszystkie marki telewizyjne na całym świecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu wybrać markę telewizora na liście zdalnych aplikacji telewizyjnych. Ta aplikacja ma prosty interfejs i jest łatwa w użyciu aplikacja. Ta aplikacja zmieni Twój smartfon w pilota do telewizora i pozwoli Ci sterować telewizorem za pomocą smartfona.

I 9. Pilot do telewizora-wszystkie Android TV

Pobierz tę niesamowitą aplikację i Zamień swoje urządzenie z Androidem w Uniwersalny pilot do telewizora. Ta aplikacja pozwala doświadczyć prawdziwego pilota telewizora jak doświadczenie. Ta aplikacja ma prosty interfejs i jest łatwa w użyciu aplikacja. Ta aplikacja obsługuje prawie wszystkie marki lub modele telewizyjne. Ta aplikacja zmieni Twój smartfon lub tablet w Uniwersalny pilot do telewizora. Jego tryb pracy lub procedura jest dokładnie taka sama jak w przypadku pilota zdalnego sterowania telewizora.

10. Pilot Zdalnego Sterowania dla wszystkich Android TV i TV Pilot Zdalnego Sterowania

Najlepsze aplikacje Android TV Pilot Zdalnego Sterowania 

Ta aplikacja jest najlepsza aplikacja TV remote control Android 2020, a ta aplikacja pozwoli smartfonowi sterować urządzeniami kina domowego. Ta aplikacja jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami kina domowego. Ta aplikacja ma prosty interfejs użytkownika i jest bardzo łatwa w użyciu aplikacja. Teraz z tej aplikacji, nie ma więcej problemów dla pilotów telewizyjnych, ponieważ ta aplikacja pozwoli Ci sterować telewizorem za pomocą smartfona. Pobierz tę aplikację już teraz i ciesz się!

Wniosek

Tak więc są to najlepsze aplikacje do zdalnego sterowania telewizorem Android / iPhone 2020, które pozwolą Ci sterować telewizorem za pomocą smartfona. Mam nadzieję, że ten artykuł będzie interesujący. Proszę polubić, podzielić się i nie wahaj się skomentować, która aplikacja najbardziej Ci się podoba.

Dodaj komentarz