Ranking 5 najlepszych projektorów w 2020

Ranking 5 najlepszych projektorów w 2020Oglądaliśmy setki godzin telewizji, filmów i modeli testowych, testując dziesiątki projektorów, aby dowiedzieć się, który model najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy urządzasz małą przestrzeń do swobodnego oglądania filmów, ulepszasz swój domowy system rozrywki w salonie, czy budujesz specjalne Kino domowe, mamy dla ciebie zalecenia dotyczące projektora.

Jeśli chcesz zainstalować specjalny zestaw kina domowego w piwnicy lub wolnym pomieszczeniu i potrzebujesz projektora, który może pracować z wysokim zakresem dynamiki i szerokim zakresem kolorów materiału, wybierz 

JVC DLA-NX5

Ten model zapewnia lepsze połączenie wysokiego kontrastu, wysokiego zakresu dynamiki, nasyconych kolorów i zwiększonych szczegółów, a także jest bardziej dostępny niż inne projektory 4K. Ale ze względu na wymagania dotyczące oświetlenia o wysokim zakresie dynamicznym, obraz wygląda najlepiej w całkowicie ciemnym pomieszczeniu.

Wysoki współczynnik kontrastu JVC tworzy głębsze czarne kolory niż większość projektorów 4K, dzięki czemu może wyświetlać więcej szczegółów w ciemnych scenach i sprawiać, że wszystko na ekranie staje się bardziej popowe, szczególnie w przypadku treści HDR.

Obsługa szerokiej gamy kolorów pozwala projektorowi wyświetlać większość gamy kolorów 

DCI / P3 z treści 4K

 ta funkcja pozwala zobaczyć kolory w treści 4K, których nie można zobaczyć w projektorach o niskiej wydajności.

Wysoka obsługa dynamicznego zakresu projektora pozwala zobaczyć ulepszone szczegóły w głównych i jasnych obszarach obrazu, których inne projektory 4K nie są w stanie pokazać tak skutecznie.

Zmotoryzowany obiektyw z przesunięciem obiektywu oraz kilka wstępnie ustawionych trybów obrazu dla różnych marek ekranów sprawiają, że ten projektor jest łatwiejszy do skonfigurowania niż większość innych.Najlepsze niedrogie kina domowego Projektor

Jeśli nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy, ale nadal potrzebujesz projektora, który wytwarza jasny, kolorowy obraz i działa dobrze zarówno w specjalnych pomieszczeniach, jak i tych z rozproszonym oświetleniem, nasz wybór oferuje najlepszą kombinację wydajności i wartości dla większości ludzi. 

BenQ HT2050A 

BenQ HT2050A oferuje lepszy kontrast, kolor i jasność niż jakikolwiek projektor w swojej klasie.

Oferuje najdokładniejsze kolory, jakie można uzyskać z projektora za mniej niż 1000 USD.

Jest wystarczająco jasny do salonu i może przezwyciężyć rozproszone światło, jeśli nie chcesz go używać w całkowicie ciemnym pokoju.

Po wyjęciu z pudełka ten projektor może wytwarzać dobry obraz z bardzo małą regulacją, co oznacza, że jest dobry dla osób, które po raz pierwszy używają projektorów.Najlepszy mini projektor

Jeśli potrzebujesz małego, kompaktowego projektora, który możesz łatwo schować, a nawet nosić ze sobą w plecaku, mini projektor (zwany także projektorem Pico) może być najlepszym wyborem. Anker Nebula Mars II Pro zapewnia najlepszą kombinację funkcji, wydajności i łatwości użytkowania każdego testowanego przez nas mini projektora. Oferuje wiele opcji łączności, a także ma system operacyjny Android do przesyłania strumieniowego usług takich jak Netflix, Amazon Prime Video i Hulu. Automatyczne ustawianie ostrości i naciskanie klawiszy, dobrze zaprojektowany pilot zdalnego sterowania i intuicyjna mobilna aplikacja zdalna sprawiają, że Mars II Pro jest najłatwiejszym projektorem do skonfigurowania i użytkowania, a jego trzygodzinna żywotność baterii pozwoli Ci przejść przez długi film. Żaden z testowanych przez nas mini projektorów nie dawał obrazu tak jasnego, atrakcyjnego lub dokładnego, jak obraz z dobrze działającego tradycyjnego projektora, ale 

Mars II Pro 

Mars II Pro jest idealny do swobodnego oglądania. Aby stworzyć duży obraz, większość projektorów musi znajdować się z dala od ekranu. Odległość ta nazywana jest Zasięgiem rzutu i może wynosić od 8 do 15 stóp, w zależności od projektora i pożądanego rozmiaru obrazu. Projektory krótkometrażowe są przydatne w małych pomieszczeniach lub w innych sytuacjach, w których przestrzeń jest ograniczona. BenQ HT2150ST może siedzieć znacznie bliżej ekranu niż standardowy projektor i jest wystarczająco jasny, aby można go było używać w pomieszczeniach z rozproszonym światłem.

 

Dodaj komentarz