Ranking 12 najlepszych słuchawek bezprzewodowych w 2020

Ranking 12 najlepszych słuchawek bezprzewodowych w 2020Słuchawki stereofoniczne pojawiły się jeszcze przed pojawieniem się pierwszego odtwarzacza Sony Walkman i przez mniej więcej tyle samo czasu tolerowaliśmy splątane przewody, słuchając muzyki w podróży. To wystarczająco długo, jeśli nas zapytasz. Na szczęście właśnie tam pojawiają się Bezprzewodowe Słuchawki douszne. Są przydatne w każdej sytuacji, w której nie chcesz zajmować się zwisającymi kablami—szczególnie na siłowni. A teraz, gdy wielu producentów telefonów rezygnuje z gniazda słuchawkowego, bezprzewodowe słuchawki to dobry sposób na zapewnienie zgodności z prawie każdym nowym urządzeniem.

Komunikacja bezprzewodowa nie oznacza już złego dźwięku. 

W dzisiejszych czasach dźwięk Bluetooth brzmi znacznie lepiej niż kiedykolwiek. Mimo że stereofoniczny sygnał danych Bluetooth jest skompresowany, różni producenci słuchawek i słuchawek odkryli sposoby wzmacniania sygnału, aby zrekompensować braki w wierności odtwarzania. (Jednak audiofile nadal będą słyszeć różnicę i prawdopodobnie będą musieli trzymać się przewodowych słuchawek.) Ale w przypadku okazjonalnego słuchania wiele najnowszych modeli bezprzewodowych, które przetestowaliśmy, brzmi dobrze – nawet świetnie. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi zakupu poniżej, zanim wybierzesz idealną parę.Bezprzewodowe słuchawki i Słuchawki

Słuchawki (lub słuchawki douszne lub słuchawki douszne) oferują nieco inny profil dźwiękowy w porównaniu do konwencjonalnych słuchawek. Ogólnie rzecz biorąc, uzyskasz lepszy dźwięk z pełnego zestawu “puszek” wokół głowy niż z pąków w uszach, ale jakość dźwięku w uszach znacznie się poprawiła. Co ważniejsze, Słuchawki douszne są prawdopodobnie wodoodporne i znacznie lepiej nadają się do użytku podczas pracy. Pocenie się dobrze, a zamienisz Słuchawki douszne w nieprzyjemny bałagan. Aby uzyskać najlepsze typy, sprawdź najlepsze słuchawki i najlepsze słuchawki do biegania.

Jeśli nie szukasz przede wszystkim zestawu bezprzewodowych słuchawek do siłowni, zwykłe słuchawki mogą zaoferować bardzo dobre wrażenia słuchowe. Jednak nadal będziesz musiał wybierać między modelami ucha i perfum. Słuchawki douszne dociskają Słuchawki douszne do uszu, ale ich nie otaczają. Słuchawki douszne całkowicie zakrywają uszy. Słuchawki douszne blokują większość zewnętrznych szumów i zwykle zapewniają mocniejszy, bogatszy dźwięk, ale słuchawki douszne są mniej uciążliwe i rozpraszają uwagę, gdy jesteś poza domem. Zobacz najlepsze słuchawki, aby uzyskać więcej informacji.

A jeśli kupujesz dla swojego malucha, przygotowaliśmy również kolekcję najlepszych przewodowych i Bezprzewodowych Słuchawek Dla Dzieci.

Jak Długo Działają Słuchawki Bluetooth?

Słuchawki Bluetooth są wygodne, gdy są naładowane, ale gdy baterie się wyczerpią, pozostajesz bez muzyki. Niektórzy producenci słuchawek zawierają przenośny futerał do ładowania, tak jak robi to Apple ze swoimi AirPods. Inne obejmują odłączany kabel 3,5 mm.

Powiązana Opowieść O Tym, Jak Testujemy Słuchawki

Powiązana Opowieść O Tym, Jak Testujemy SłuchawkiW przypadku modeli z opcją przewodową można podłączyć kabel i używać ich jak zwykłych słuchawek, dopóki nie można ich ponownie naładować, i używać ich bez problemów w samolotach, aby się uruchomić. Bezprzewodowe Słuchawki prawie nigdy nie mają takiej możliwości, ponieważ są już tak małe, że po prostu nie ma miejsca na umieszczenie kabla słuchawkowego.

Jakie są najlepsze słuchawki Bluetooth Z Redukcją Szumów?

Aktywna redukcja szumów wykorzystuje zewnętrzne mikrofony do zbierania i analizowania hałasu, który jest następnie tłumiony przez obwód generujący falę powrotną w słuchawkach. Wcześniej była to droga, nieporęczna technologia, której nie można było znaleźć na bezprzewodowych słuchawkach, ale kilka lat temu zmieniła się wraz z postępem w zakresie żywotności baterii i miniaturyzacji obwodu. Zapłacisz premię za Słuchawki z aktywną redukcją szumów, ale jest to przydatna funkcja, jeśli chcesz po prostu dostosować wszystko wokół siebie, z wyjątkiem muzyki. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź najlepsze Słuchawki Z Redukcją Szumów.

A Co Z Całkowicie Wolnymi Od Przewodów Słuchawkami?

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki całkowicie usuwają kabel i sprawiają, że każda słuchawka jest własnym dyskretnym urządzeniem, które bezprzewodowo synchronizuje się z innym. Apple otrzymało bezprzewodową kulkę z AirPods i od tego czasu wielu innych producentów słuchawek pracuje nad własnymi koncepcjami.

Słuchawki przewodowe są na ogół wygodne do ćwiczeń na siłowni, a większość modeli ma pewną wodoodporność. Zwykle są również dostarczane z własnym futerałem, wyposażonym w baterię, aby utrzymać je na wierzchu, gdy nie są używane, a prostą zaletą nie radzenia sobie z drutem jest jego znacząca zaleta.

Słuchawki Jabra Elite Sport

Słuchawki Jabra Elite SportKompromis polega na tym, że większość bezprzewodowych słuchawek ma krótszą żywotność baterii w porównaniu z modelami przywiązanymi, co sprawia, że często wkładasz je do etui do ładowania. Ich niewielki rozmiar oznacza również, że zarządzanie słuchawkami jest zwykle ograniczone, a ich cena jest zwykle znacznie większa niż podobne słuchawki bezprzewodowe. Nasze recenzje bardziej szczegółowo opisują te korzyści i ograniczenia, a także pokazują, w jaki sposób niektóre modele zaczynają przezwyciężać te problemy związane z rozwojem.

 

Dodaj komentarz