Ranking 11 najlepszych słuchawek bluetooth w 2020

Ranking 11 najlepszych słuchawek bluetooth w 2020Jeśli jest jeden poważny problem, który wszyscy myśleliśmy, że rozwiążemy do tej pory, to są to szalone, denerwujące przewody słuchawkowe, które zawsze wydają się nam przeszkadzać. Mieliśmy już tego dość i szukaliśmy w Internecie najlepszych słuchawek Bluetooth wszędzie, abyśmy wszyscy mogli skupić się na słuchaniu wspaniałej muzyki, podczas gdy my zajmujemy się codziennymi sprawami.

Muzyka, której słuchamy, powinna być jak dodanie ścieżki dźwiękowej do naszego życia, ale poczucie, że idealna piosenka towarzyszy Ci podczas jazdy autobusem lub mycia naczyń, jest zwykle niszczone przez słabą jakość dźwięku lub splątane przewody. Więc rozwiążmy ten problem raz na zawsze!

Znalezienie najlepszych słuchawek zajmie trochę czasu, więc zamiast patrzeć na setki różnych, nie powinieneś i możesz po prostu zaufać tej liście. Zawęziliśmy go do zaledwie 10 słuchawek, ale zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wiemy, że istnieje kilka pytań, które możesz mieć na temat słuchawek Bluetooth, więc odpowiemy również na najczęściej zadawane pytania osób na ich temat.Nadszedł czas, abyś przestał googlować jak szalony, czując, że nie można znaleźć odpowiedniej pary słuchawek. To wszystko. Wśród tych dziesięciu słuchawek jest idealna para dla ciebie! Niezależnie od tego, czy szukasz tanich słuchawek bluetooth, średniej ceny czy drogich-mamy tutaj pełną gamę sprawdzonych.

Bezprzewodowe Słuchawki Z Redukcją Szumów Bose QuietComfort

Bezprzewodowe Słuchawki Z Redukcją Szumów Bose QuietComfortBezprzewodowe Słuchawki Z Redukcją Szumów Bose QuietComfort

Jest tylko coś w bose, co czyni je wyjątkowymi i naszym najlepszym wyborem. Jakość dźwięku Bose jest zawsze niesamowita, a marka jest tylko jedną z tych, która daje pewność co do produktu. Te Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth Bose QuietComfort są również bardzo wygodne z dobrą wyściółką. Słuchawki Bose QC35 mają akumulator, a nawet można uzyskać dla nich ładowarkę samochodową. Żywotność baterii jest duża i można z nich korzystać przez 20 godzin, jeśli bateria jest używana podczas korzystania z sieci bezprzewodowej. Jeśli używasz ich w trybie przewodowym, będą działać przez 40 godzin pracy na baterii, co jest niesamowite!

Możesz łatwo sterować słuchawkami i przełączać urządzenia za pomocą bezpłatnej aplikacji, co jest bardzo fajne. Możesz także zmieniać ścieżki i głośność za pomocą sterowania dotykowego.

Bezprzewodowe Słuchawki Bowers i Wilkins P7

Jeśli chcesz się rozpieszczać, powinieneś sprawdzić te słuchawki! Czują się naprawdę luksusowo, a wszystko w nich jest po prostu najlepsze. Jakość materiału jest doskonała, podobnie jak jakość dźwięku. Możesz ładować je z laptopa za pomocą dołączonego kabla USB, gdy używasz ich przez 17 godzin, a bateria się wyczerpała. Pochodzą one z 2-letnią ograniczoną gwarancją.3. Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth AKG N60NC

Słuchawki Bluetooth AKG

Następna jest para słuchawek, które są idealne, jeśli korzystasz głównie ze słuchawek w domu lub na spacerze, a przynajmniej w miejscach, w których nie jest zbyt głośno. Są to Bezprzewodowe Słuchawki douszne, co oznacza, że nie eliminują zbyt dużego hałasu w tle. Może to być dobre, na przykład, jeśli członek rodziny próbuje się z tobą komunikować. Może to być również bezpieczniejsze, jeśli używasz bezprzewodowych słuchawek dousznych podczas chodzenia, gdy jest dużo ruchu, dzięki czemu możesz usłyszeć Zbliżające się samochody.

Dźwięk jest dobry, ale dobrze jest zdawać sobie sprawę, że są na uchu i nie mają aktywnej redukcji szumów, więc dobrze jest, gdy jesteś w dość spokojnym otoczeniu. Oto przegląd wideo tych słuchawek, które możesz chcieć obejrzeć przed ich zakupem.4. Optoma NuForce BE2 Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth

Optoma NuForce BE2 Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth

Być może chcesz znaleźć świetny zestaw słuchawkowy Bluetooth, który zastąpi te dostarczane ze smartfonem? Optoma NuForce BE2 są idealne dla produktów Apple, więc jeśli masz iPhone ‘ a, iPada, Apple watch lub laptopa Mac, są świetne! Opatentowali Spin Fit Twin Blade ear tips, które zostały zaprojektowane tak, aby były wygodne, bez względu na to, jak duże lub małe są Twoje uszy! Żywotność baterii jest znacznie krótsza niż w przypadku słuchawek, które dotychczas oglądaliśmy, tylko 10 godzin, ale z drugiej strony są znacznie mniejsze, więc to jest wyjaśnienie.

Kable są wzmocnione kevlarem, co naszym zdaniem jest całkiem fajne, więc muszą być naprawdę solidne, czego nie można powiedzieć o wszystkich słuchawkach. Są również odporne na wodę i pogodę, co oznacza, że możesz się pocić tak długo, jak chcesz i nie wpłynie to na th5. 

SŁUCHAWKI Marshall Mid ANC Bluetooth

SŁUCHAWKI Marshall Mid ANC BluetoothSłuchawki Bluetooth 

Kto nie kocha Marshalla? Te SŁUCHAWKI Marshall Mid ANC są świetne i są naprawdę dobrym sposobem na traktowanie siebie, gdy czujesz, że zasługujesz na coś ekstra.

Z tym zestawem słuchawkowym Bluetooth Marshall Mid ANC zdecydowanie nie ma na co narzekać, zapewnia dźwięk, którego można się spodziewać, i jest to bardzo przyjemne doświadczenie z jego używania. SŁUCHAWKI Marshall Mid ANC nie mają redukcji szumów, więc najlepiej je stosować w dość cichych warunkach. Oto dobra recenzja wideo, która pokaże ci, czym one są.

Dodaj komentarz