Ranking 11 najlepszych słuchawek dousznych w 2020

Ranking 11 najlepszych słuchawek dousznych w 2020Era przewodowych słuchawek z kłopotliwymi i irytującymi przewodami powoli dobiega końca. Dzięki niekończącemu się podnoszeniu technologii, mamy teraz Bezprzewodowe Słuchawki. Więc jeśli jesteś osobą, która lubi słuchać muzyki, gdy jesteś

ćwicz na siłowni podczas joggingu, spacerów na świeżym powietrzu, gier i różnych innych aktywności. Nie martwiąc się, że te staroświeckie słuchawki będą Ci przeszkadzać, zdecydowanie potrzebujesz pary bezprzewodowych słuchawek. Dla bardziej komfortowe i beztroski słuchania.

Bezprzewodowe Słuchawki douszne to w zasadzie małe, wielokrotnego ładowania urządzenia do uszu, które są przeznaczone do przesyłania muzyki lub dźwięku z telefonu przez Bluetooth. Istnieją różne rodzaje słuchawek; prawdziwe słuchawki i zwykłe słuchawki, te pierwsze nie zawierają żadnych kabli ani złączy między słuchawkami. W ten sposób możesz je założyć i przesunąć głowę z pełnym freedom.In w dzisiejszych czasach wydaje się, że na rynku dostępnych jest wiele opcji słuchawek, a wybór odpowiednich może być frustrujący, szczególnie jeśli nie jesteś z nimi zaznajomiony. Dlatego w tym artykule przyjrzymy się najlepszym słuchawkom bezprzewodowym i prawdziwym słuchawkom bezprzewodowym i sklasyfikujemy je pod względem wydajności, ceny, komfortu, trwałości i wielu innych elementów, dzięki czemu możesz wybrać te, które najlepiej pasują do ciebie. Bez zbędnych słów przejdźmy do tego:

1-Jabra Elite Active 65t: najlepsze prawdziwe słuchawki w 2020 roku do opracowania

Jabra Elite Active 65t

Na początek mamy Bezprzewodowe Słuchawki Jabra Elite Active 65t true wireless. to prawie wydaje się, że te słuchawki są specjalnie wykonane dla miłośników siłowni. Ale w rzeczywistości są one również odpowiednie do wykonywania innych czynności.

Ich elegancki i dojrzały wygląd będzie pasował do każdego stylu, niezależnie od tego, czy jest to strój sportowy, czy profesjonalny wygląd, będziesz wyglądać dobrze na każdą okazję. Jabra Elite Active 65t idealnie pasuje do uszu z dużym bezpieczeństwem. Większa stabilność i komfort dzięki wysokiej jakości materiałom Premium, z których jest wykonany.

2-Bose SoundSport Wireless: kolejna świetna opcja dla entuzjastów fitnessu

Słuchawki Bose

Słuchawki BoseFirma Bose znana jest z tego, że produkuje dość neutralne i zrównoważone produkty o dobrej jakości dźwięku i solidnych parametrach, bezprzewodowe połączenie Bose SoundSport nie różni się od tego, że jest nieco skoncentrowane na sportach i sportowcach.

Bezprzewodowe słuchawki SoundSport opierają się na technologii Bluetooth i NFC w celu szybkiego i łatwego parowania, ponieważ zapewniają stabilne i płynne połączenie z urządzeniami.

Jest również wyposażony w Odporne na pot końcówki StayHere+, które są tak wygodne i pozostają na miejscu podczas treningów, co czyni je idealnymi słuchawkami dla entuzjastów fitnessu. Projekt jest tak nowoczesny i przyjemny dla oka, że bateria może trwać do 6 godzin po pełnym naładowaniu, Więc nadążają za tym działem, szczególnie w porównaniu do swoich konkurentów.3-Apple Airpods: najlepsze dla użytkowników urządzeń Apple

Apple AirPods

Next up to produkt od wszechobecnej marki iPhone ‘a, Apple Airpods jest specjalnie zaprojektowany dla największych fanów urządzeń Apple, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem iPhone’ a, iPada, iPoda te słuchawki całkowicie cię zakrywają.

Apple Airpods oferuje dwa mikrofony kształtujące wiązkę do filtrowania szumu tła w celu uzyskania krystalicznie czystych i wysokiej jakości dźwięków bez zniekształceń i zakłóceń, a także pełnego i bogatego basu od niskiego do wysokiego zakresu.

Są również wyposażone w technologię szybkiego ładowania, aby zapewnić 3 godziny słuchania z dość imponującym i bardzo krótkim czasem ładowania wynoszącym 15 minut. Ponadto firma Apple sprawiła, że proces parowania był bardzo prosty i wygodny dzięki funkcji konfiguracji jednym dotknięciem, ponieważ wykrywają One, kiedy są na miejscu i są prawidłowo skonfigurowane, a także automatycznie łączą się z urządzeniem mobilnym, aby rozpocząć odtwarzanie dźwięku.4-Xiaomi Mi Airdots: najlepsze tanie Bezprzewodowe Słuchawki Douszne True Wireless Earbuds

Xiaomi Redmi Airdots

Xiaomi Redmi AirdotsDzięki Xiaomi Mi Airdots nie musisz łamać banku, aby uzyskać prawdziwe bezprzewodowe słuchawki z tak dobrą wydajnością, jak inne drogie słuchawki z ułamkiem ich ceny.

Mimo że są one dość przystępne cenowo i wykonane w Chinach, Airdoty Xiaomi są lepsze, jeśli chodzi o jakość konstrukcji i designu, ponieważ mają stylowy, ale prosty design, który spodoba się większości ludzi, nawet futerał ładujący wygląda estetycznie.

Co więcej, te słuchawki mają bryzgoszczelną, lekką i zwartą konstrukcję, dzięki czemu są bardzo wygodne w noszeniu, szczególnie dla entuzjastów fitnessu. Technologia Bluetooth 5.0 w Airdots zapewnia doskonałą komunikację i gładki, szybki proces parowania z niewielkimi przerwami podczas słuchania. Jeśli chodzi o baterię, same słuchawki mają żywotność 4 godzin i można je przedłużyć o kolejne 12 godzin dzięki etui do ładowania.Słuchawki Bluetooth 

SoundPEATS: w rozsądnej cenie z mnóstwem akcesoriów

SoundPEATS to kolejna świetna opcja dla tych, którzy mają ograniczony budżet i nadal chcą mieć przyzwoitą parę słuchawek, które zapewniają im taką samą wydajność i wygodę, jakiej można oczekiwać od droższych modeli.

Bezprzewodowe Słuchawki SoundPEATS są dostarczane z zestawem dostosowywanych elementów i akcesoriów przy zakupie, w tym 3 parami zwykłych końcówek, haczykiem i dwoma dodatkowymi rozmiarami. Są również wykonane z materiałów krzemowych, które sprawiają, że są wygodne, mają możliwości redukcji szumów, są odporne na pot.

Są magnetyczne, dzięki czemu można je zawiesić na szyi i mają ogólnie solidną strukturę, która sprawia, że są dobrym wyborem, jeśli regularnie odwiedzasz siłownię. Jeśli chodzi o baterię, SoundPEATS mogą być używane przez 8 godzin z rzędu, zanim wyczerpią żywotność baterii na jednym ładowaniu. mają zdumiewające 100 godzin czuwania i potrzebują tylko około 1-2 godzin, aby w pełni naładować się i być gotowym do pracy.

Dodaj komentarz