Ranking 13 najlepszych smartwatchy w 2020

Ranking 13 najlepszych smartwatchy w 2020Inteligentne zegarki stały się znacznie szybsze i o wiele bardziej przydatne w ciągu ostatnich kilku lat, a teraz jest kilka naprawdę interesujących.

Jednak niektóre urządzenia naprawdę wyróżniają się w tłumie, a każdy z nich ma swoje plusy i minusy. Od popularnego zegarka 

Apple Watch 

z szybką wydajnością i doskonałą kompatybilnością z ekosystemem iOS, po linię inteligentnych zegarków Samsunga z obrotową ramką i atrakcyjną okrągłą obudową, po Wszystko inne, przyjrzyjmy się wszystkim przyzwoitym opcjom, które są na stole.Zegarek Apple Watch jest najpopularniejszym inteligentnym zegarkiem, a seria 5 (S5) to jedna z kluczowych ulepszeń: zawsze na wyświetlaczu. Jest to możliwe dzięki zupełnie nowemu rodzajowi ekranu używanego w S5 ze zmienną częstotliwością odświeżania, więc gdy go nie używasz, ekran będzie aktualizowany tylko raz na sekundę, w porównaniu do 60 razy na sekundę, gdy aktywnie korzystasz z zegarka. Pozwoliło to Apple zachować taką samą 18-godzinną żywotność baterii w S5.

Huawei Watch GT2 

Huawei Watch GT2 to inteligentny zegarek, który przewyższa wszystkie inne w jednym kluczowym aspekcie: żywotność baterii. Huawei twierdzi, że potrwa to średnio dwa tygodnie, a z naszego doświadczenia wynika, że liczba ta jest bliska prawdy.

W przeciwieństwie do innych długich smartwatchów, które wykorzystują Monochromatyczny wyświetlacz, ten wykorzystuje Pełny kolor, a także wygląda bardzo dobrze i stylowo, szczególnie jeśli wybierzesz stalowy model ze skórzanym paskiem. Występuje w dwóch rozmiarach, większy 46 mm jest bardziej powszechny, ale jest też niewielka odmiana.

Dobrą wiadomością jest to, że działa zarówno z Androidem, jak i iOS, szybko dostarcza powiadomienia do nadgarstka, działa całkiem dobrze,a nawet ma głośnik.

Samsung Galaxy Watch Active 2 jeśli nie chcesz być przywiązany do ekosystemu Apple, ale chcesz prawdziwego inteligentnego zegarka, który jest wygodny w noszeniu, ma niezawodną wydajność i piękny ekran, 

Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active 2to prawdopodobnie najlepszy wybór. W cenie bardziej przystępnej niż zegarek Apple Watch, wciąż zaznacza się w większości pudełek: występuje w dwóch rozmiarach w rozmiarach 40 mm i 44 mm, ma bardziej premium wersję ze stali nierdzewnej, która wygląda ładnie, działa szybko, ma świetne automatyczne śledzenie treningów i obsługuje wiele czynności. Nie ma takiej samej liczby aplikacji, jak zegarek Apple Watch, ani wyrafinowanej wrażliwości dotykowej tego urządzenia do noszenia, ale wydają się być szczegółami, które nie są do końca ważne.Samsung Galaxy Watch drugą najlepszą opcją dla inteligentnych zegarków jest obecnie Samsung Galaxy Watch family: występuje w dwóch rozmiarach, mniejszy, 42 mm model, i bardzo duży i mięsisty 46 mm jeden.

Jest to już znana nam konstrukcja przekładni z dość szorstkim wyglądem i obrotową ramą do nawigacji.

Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do smartfonów, zegarki Samsunga nie działają na Androidzie: prowadzą własną platformę Tizen firmy. Zegarek Galaxy działa płynnie i ma dwudniowy czas pracy na baterii. 

Garmin Vivoactive 4 

Garmin Vivoactive 4 Jeśli chcesz zegarek, który przekroczy Twoje oczekiwania co do żywotności baterii i niezawodności, Garmin Vivoactive 4 to prawdopodobnie zegarek dla ciebie. Nie ma pełnokolorowego ekranu, który widzisz na innych inteligentnych zegarkach, ale zamiast tego ma widoczne światło słoneczne, transfleksyjny ekran z pamięcią w pikselach, który nie ma lampy błyskowej, ale jest kluczowym składnikiem wielodniowej żywotności baterii w Vivoactive 4. Garmin twierdzi, że ten zegarek będzie działał do 8 pełnych dni w trybie smartwatcha, w porównaniu ze zwykłym inteligentnym zegarkiem w ciągu zaledwie jednego lub dwóch dni.

Co więcej, chciałbyś mieć tutaj fizyczne przyciski i nie polegać tylko na gestach ekranu dotykowego.

Najbardziej zauważalną aktualizacją linii Vivoactive nie jest jedna funkcja,ale po prostu posiadanie dwóch różnych rozmiarów, mniejszych i większych, co ułatwia wybór różnych rozmiarów nadgarstków. Oczywiście jest też kilka nowych funkcji, które się przydadzą, a muzyka jest teraz dostępna we wszystkich modelach.

Dodaj komentarz