Ranking 11 najlepszych subwooferów w 2020

Ranking 11 najlepszych subwooferów w 2020Domowy system audio bez dobrego subwoofera jest jak zespół rockowy bez basisty: po prostu nigdy nie brzmi dobrze. Jeśli chcesz zrezygnować z niskotonowego subwoofera, zalecamy użycie Rogersound Labs Speedwoofer 10S. nawet gdy porównaliśmy go do znacznie droższych modeli, okazało się, że jest to najlepszy wybór w naszych testach odsłuchowych, a jego mierzona wydajność jest świetna dla modelu w tej cenie.

W Rogersound Lab Speedwoofer 10 

z 10-calowym subwooferem okazał się miłym zaskoczeniem dla tych, którzy myślą, że subwoofery są niczym więcej niż dużymi, brzydkimi maszynami Boom. Brzmi świetnie zarówno z muzyką, jak i filmami. Mimo że jest o połowę tańszy od najdroższego testowanego przez nas modelu, Speedwoofer 10S zapewniał ostry, dokładny, pełny dźwięk, który sprawił, że stał się ulubionym w naszych testach słuchania w ciemno i ma głębszy bas niż najlepsze budżetowe (i niektóre niezbyt budżetowe) subwoofery, które wypróbowaliśmy. Jednak przy rozmiarze 16 na 15 na 16 cali (HWD), nadal jest wystarczająco mały, aby dyskretnie zmieścić się w większości pomieszczeń, a nawet pod niektórymi stołami końcowymi. Ale jest sprzedawany tylko bezpośrednio za pośrednictwem strony Rogersound Labs.

Polk Audio HTS 10

Mimo że Polk Audio HTS 10 był najtańszym subwooferem, który testowaliśmy dla tego przewodnika, zajął drugie miejsce w naszych testach słuchania w ciemno. Chociaż jego głęboki bas był tylko około dwa razy głośniejszy niż Speedwoofer 10S, nasi eksperci doszli do wniosku, że ten 10-calowy subwoofer jest satysfakcjonujący, pełny dźwięk sprawia, że jest dobry dla muzyki i świetnie nadaje się do kina domowego. Jest dość kompaktowy przy 16 Przez na 15 Przez na 16 cali (HWD), a jego promieniowe krawędzie i narożna kratka nadają mu więcej stylu niż większość innych okrętów podwodnych. Ponadto HTS 10 jest dostępny w większej liczbie sklepów detalicznych niż Speedwoofer 10S, jeśli ma to dla ciebie znaczenie.

Hsu Research VTF-2 MK5

Hsu Research VTF-2 MK5Dla miłośników kina domowego i audiofilów, 12-calowy subwoofer Hsu Research VTF-2 MK5 to wymarzona rzecz. Jednak dla tych, którzy pragną pięknego salonu, może to być temat koszmarów, ponieważ jego masywna budowa ciała 15 na 21 na 22 cale (HWD) i podstawowa konstrukcja czarnej skrzynki z pewnością pasują do stereotypów subwoofera. W naszych testach średnio VTF-2 MK5 grał o 50 procent głośniej w całym zakresie pomiarów niż Speedwoofer 10S, a nasi uczestnicy byli pod wrażeniem jego zdolności do potrząsania fotelem odsłuchowym. Bardziej wymagający miłośnik kina lub muzyki doceni włączenie trybów strojenia, które optymalizują dźwięk tego subwoofera do smaku. Podobnie jak Speedwoofer 10S, model ten jest sprzedawany tylko bezpośrednio na stronie producenta.

SVS SB-1000 

SVS SB-1000 to doskonały wybór dla osób, które mieszkają w małych pomieszczeniach lub nie lubią zaśmiecać podłogi swojego salonu. Mierzący 13½ na 13 na 14⅝ cali( HWD), jest wystarczająco kompaktowy, aby schować się pod wieloma stołami końcowymi, ale ten 12-calowy subwoofer faktycznie przewyższa wydajność niektórych większych subwooferów, które testowaliśmy. Kosztuje jednak więcej niż okręt podwodny Rogersound i nie dostarcza tak dużo naprawdę niskich basów. Jego mocny, dobrze zdefiniowany dźwięk sprawia, że jest lepszy dla muzyki niż dla filmu akcji, ale zrobi przyzwoitą pracę ze wszystkim, co przez nią grasz.

 

Dodaj komentarz